5 būdai, kaip pataisyti sudužusį „Oneplus” ekraną

Ką daryti, kai "Oneplus" ekranas sutrinka?

OneplusJei jums nepasisekė ir įskilo "Oneplus" telefono ekranas, pirmiausia reikia rasti būdą, kaip apsaugoti telefoną nuo tolesnių pažeidimų. Nenorite jo judinti ar dėti į kišenę atviro ekrano – gali būti, kad jį dar labiau subraižysite arba sukelsite trumpąjį jungimą telefone. Jei telefoną reikia perkelti, pasistenkite rasti tinkamą talpyklą, į kurią galėtumėte jį įdėti – tam tiks senas maišelis ar dėžutė. Taip pat galite apsvarstyti galimybę įdėti telefoną į ryžių maišelį, kad apsaugotumėte jį nuo vandens žalos. Šis maišelis sugeria bet kokį skystį, kurio gali būti telefono viduje, – tai gali būti vanduo, sultys ir net alus! Oneplus ekrano keitimas, kur geriausia tvarkyti?

Kurios "Oneplus" telefono dalys gali sulūžti?

Dažniausios šio prietaiso dalys, kurios gali sudužti, yra ekranas, skystųjų kristalų ekranas, skaitmeninimo įtaisas ir ekraną dengiantis stiklas. Pagrindinė šių dalių problema yra ta, kad jos yra visiškai atskirtos viena nuo kitos, todėl jas lengva sudaužyti, jei nesate pakankamai atsargūs. Ekranas iš esmės yra "Oneplus" telefono ekranas. Jei jį sugadinsite, pamatysite, kad telefonas vis dar veikia, tačiau ekranas nereaguoja. Skystųjų kristalų ekranas iš esmės yra toks pat kaip ir ekranas, tačiau jis taip pat turi jutiklinę funkciją. Jei jį sugadinsite, telefono ekranas vis dar bus rodomas, tačiau negalėsite su juo sąveikauti. Skaitytuvas yra tai, ką naudojate sąveikai su ekranu ir elementų pasirinkimui. Jei jį sugadinsite, ekranas bus rodomas, bet negalėsite su juo sąveikauti. Ekraną dengiantis stiklas iš esmės yra išorinis ekrano apvalkalas ir yra visiškai atskirtas nuo likusios ekrano dalies. Jei jį pažeisite, pamatysite, kad mygtukai ir ekranas tebeveikia gerai, tačiau stiklas bus sudaužytas ir nereaguos.

Kaip sutaisyti sudužusį "Oneplus" ekraną?

Neretai "Oneplus" telefono ekranas sudūžta, ir, laimei, pastebėsite, kad jį labai lengva sutaisyti. Daugeliui "Oneplus" telefonų suteikiama garantija, tačiau net jei jos nėra, ekrano pakeitimas yra labai nebrangi užduotis. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – susirasti vietinę remonto dirbtuvę ir paprašyti, kad ji atliktų remontą už jus. Nors internete yra daugybė pamokų, ne visos jos yra saugios telefonui, todėl geriausia tai palikti profesionalams. Daug pamokų taip pat galite rasti "YouTube", tačiau nesiimkite remonto patys, jei neturite patirties.

Kaip sutaisyti sudužusio "Oneplus" ekrano jutiklinį funkcionalumą?

Jei ekranas veikia, bet negalite pasirinkti ekrane esančių elementų, vadinasi, sugedo skaitmeninimo įtaisas. Jei taip atsitinka, geriausias būdas jį pataisyti – pakeisti skaitmenizatorių, kuris yra viena iš lengviau taisomų dalių. Jei pakankamai pasitikite savimi, skaitmeninimo įtaisą galite pakeisti patys. Tai labai paprastas procesas – tereikia atidaryti telefoną, išimti senąjį skaitmenizatorių ir pakeisti jį nauju. Instrukcijos labai paprastos, jas galite rasti internete. Jei nepasitikite savimi ir negalite to padaryti, visada

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *