Dantų balinimas namuose: kaip užsitikrinti kuo baltesnius dantukus?

Visi norime gražios holivudinės šypsenos, tačiau toli gražu ne visi deda pastangų, kad pavyktų tokią turėti. Išties, šiuo metu suteikiamos galimybės kiekvienam džiaugtis ne tik gražia, tačiau tuo pačiu ir sveika šypsena. Pradedant profesionaliomis stomatologijos paslaugomis ir keliaujant link priemonių, kurias galima naudoti namuose. Ieškant profesionalumo – jį nesunku rasti ir namuose. Svarbiausia turėti reikalingas priemones ir tinkamai jomis naudotis. O dantų balinimas namuose yra kur kas paprastesnis nei galėjote pagalvoti. Juk net ir tinkamai atliekama kasdieninė burnos higiena gali užtikrinti, kad jūsų dantukai bus balti ir gražūs.

Dantų balinimas lazeriu Vilniuje

Dantų balinimas Vilniuje profesionalo kėdėje visada yra geresnis pasirinkimas, kadangi specialistas tinkamai pasirūpins jūsų dantukais ir galite būti tikras, kad šypsena bus nuostabi. Svarbiausia, kad ir stomatologų, kurie teikia dantų balinimo paslaugas, šiuo metu pasirinkimas yra toks platus, kad klientas visada gali palyginti bent kelias alternatyvas ir rasti tą, kuri jam atrodo pati tinkamiausia. Taigi, šiuo atveju laimi klientas ir galima labai nuoširdžiai tuo pasidžiaugti. Juolab, dantų balinimas lazeriu užtikrina ilgalaikį rezultatą, o to daugelis žmonių ir siekia. Žinoma, tai nereiškia, kad nusibalinus dantukus galite jų visiškai nebeprižiūrėti, kadangi jie liks balti ir taip. Skirti laiko dantukų ir visos burnos ertmės priežiūrai tikrai reikia. Svarbiausia susirinkti tikslingą informaciją ir pasitarus su odontologu tinkamai rūpintis dantukais. Tam tikri patarimai ir tam tikra praktika leis tinkamai rūpintis savo burnos ertme namuose.

Svarbiausia yra neskubėti ir palyginti kuo daugiau specialistų, kad būtumėte tikras, jog radote puikiai jums tinkantį ir visapusiškai poreikius patenkinantį variantą.

Dantų balinimas namuose

Dantu balinimasNet ir išsibalinus dantukus pas profesionalą, taip pat reikia juos tinkamai prižiūrėti namuose. Pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie padės dantis kuo ilgesnį laiko tarpą išlaikyti kuo baltesnius. Juolab, kai kurios priemonės labai sėkmingai balina dantukus, tad pavyks suteikti jiems šviesesnį atspalvį. Kai kurie pamatę rezultatus net nebeina pas specialistą. Suprantama, kad be lazerio nepavyks tikrai išsibalinti dantukų, juolab, dirbtinėmis priemonėmis reikės valyti labai ilgai ir atidžiai, skirti tam kuo daugiau laiko. Tik suderinę šiuos du komponentus: profesionalo paslaugas ir priežiūrą namuose – gausite pačios aukščiausios kokybės paslaugas, kurios visapusiškai patenkins jūsų poreikius.

  • Soda yra labai puiki priemonė, kuri gali padėti bent jau minimaliai sumažinti pageltusių dantukų spalvą. Tačiau reikia atsiminti tai, kad sodos naudojimas turi būti apgalvotas. Jeigu jos naudosite labai daug, paprasčiausiai galite pakenkti savo dantukams. Paprasčiausiai rekomenduojama jos užsidėti ant dantų pastos ir valyti dantukus. Sočiai užtenka dviejų kartų per savaitę ir jeigu matote, kad dantys tapo labai jautrūs – nutraukite valymą.

  • Toliau judame link to, kad kokosų aliejus taip pat rekomenduojamas norint pašalinti ne tik nešvarumus, tačiau ir suteikti dantukams daugiau baltumo. Su kokosų aliejumi skalauti burnos ertmę galima nors ir kiekvieną dieną, nors ir po du kartus į dieną. Naudą dažniausiai pavyksta jau pamatyti po savaitės. Paprasčiausiai dantukai tampa kur kas baltesnis.

  • Siūlome vengti maisto produktų ir gėrimų, kurie dažo dantis. Kad ir kaip rūpinsitės savo burnos ertme, tačiau jeigu naudosite produktus, kurie dažo – paprasčiausiai nepavyks išlaikyti baltų dantukų. Kava, žalia arbata ir rūkymas – labai dideli dirgikliai. Dantų balinimas lazeriu padės panaikinti jų paliktas nuosėdas, tačiau jeigu norite, kad jos vėl negrįžtų ant jūsų dantukų – reikia ir toliau rūpintis savo dantukais, negalima po balinimo grįžti į įprastas mitybos vėžes. Svarbiausia apgalvojimas ir saikas.

  • Dar vienas būdas galintis padėti kiek sumažinti dantų geltonumą – reguliarus apnašų pašalinimas. Tai padaryti galima naudojant obuolį, kriaušes arba paprasčiausiai geriant kuo daugiau vandens. Bent minimaliai pašalinti apnašas reikia po kiekvieno valgio, todėl su savimi visada nešiotis vaisių arba daržovę, kaip kad kukurūzas, kuris gali padėti sėkmingai pašalinti nešvarumus – labai rekomenduojama.

  • Balinimui galima naudoti ir tokias paprastas daržoves kaip kad bulvė arba kopūsto lapas. Paprasčiausiai su jomis reikia valyti dantukus ir pašalinti visus nešvarumus, kurie susikaupia ant paviršiaus.

  • Dantų balinimui jums dar gali padėti ir citrinos sultys. Tiesa, jos nėra labai naudingos, kadangi graužia emalį. Tai reiškia, kad jų naudojimas turi būti saikingas. Valyti galima tiek su pačiomis sultimis, tiek su citrinos žievele. Sėkmingai pašalinsite visus nešvarumus ir dantys po truputį baltuos. Tačiau dar kartą paminėsime, kad šiuo atveju labai svarbus saikas.

Dantų balinimas Vilniuje padės jums sutaupyti labai daug laiko bei pastangų ir susirasti patį tinkamiausią dantukų balinimo būdą. Kadangi šiuo metu egzistuoja tiek daug pačių įvairiausių metodų – jų palyginimas ir derinimas galiausiai padės rasti tai, kas užtikrins, kad jūsų šypsena visada bus sveika ir graži. Nors naminės priemonės yra labai naudingos, tačiau profesionalios konsultacijos, kurias suteikia odontologas, neįkainojamos.

One thought on “Dantų balinimas namuose: kaip užsitikrinti kuo baltesnius dantukus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *