Kada verta pirkti pigų mobilųjį telefoną

TelefonaiKai dauguma žmonių šiais laikais siekia, kad jiems pavytų įsigyti kuo geresnį, įdomesnį, prabangesnį ir tikrai daugiau vertą šiuolaikinį išmanųjį telefoną, yra ir tokių, kuriems rūpi tiesiog mobilusis telefonas pigiau. Tad šiandien klausiame – kada verta tikrai pirkti telefoną, kuris būtų labai pigus? Ar geriausi telefonai tikrai turi kainuoti labai daug? Kam tuomet tinka pigesni?

Vaikams ir senoliams

iš tiesų vaikams duoti brangius telefonus gali būti didelė kvailystė. Juk kas gali būti paprasčiau, negu apiplėšti vaiką. Žinoma, kad vaikai visada nori turėti naujus, madingus daiktus, tad ir telefono turbūt reikalaus naujo, madingo ir gražaus. Bet visgi mes galime įsivaizduoti, kad jeigu jis jį demonstruos mokykloje, o šalia bus piktos valios žmonių, tai greitu metu jis to telefono gal jau ir neturės. Nereikėtų leisti, kad vaikams nutiktų tokie dalykai ir neduoti jiems brangaus daikto.

Panašiai yra ir su garbaus amžiaus senoliais. Jiems verta turėti telefoną, kad galėtų vaikai paskambinti, paklausti, kaip sekasi, ar viskas gerai, ar tvarkoje su sveikata ir pan. Tačiau tai nereiškia, kad reikia jiems duoti labai gerą telefoną. Jie turbūt nieko labai blogo jam nepadarys, nes bijos net prisiliesti, tačiau gali ir nemokėti naudotis. Jeigu tik telefonas jiems elgtis keistai ir jie nežinos, kas vyksta, tuomet teks kentėti, kad taip atsitiko. Jie bijos prisiliesti, ir telefonas bus nenaudojamas. Seniems žmonėms geriau neduoti telefono su liečiamu ekranu, jiems tikrai puikiai užteks tokio, kuris būtų su mygtukais.

Kaip atsarginis telefonas

Dar vienas pasirinkimas, kada verta įsigyti tikrai pigų telefoną – tai atsarginio telefono įsigijimas kelionei. Tada jis gali praversti vien dėl akumuliatoriaus.

Į turistinę kelionę

Viena vertus, būtent turistinėje kelionėje mums tikrai gali ir prireikti geresnio mobilaus telefono, rodančio ir žemėlapį, ir vėjo kryptį, ir orų prognozę, tačiau dėl saugumo, nenorint pamesti brangaus daikto, visai verta į kelionę imti tikrai pigų telefoną. Jeigu plaukiant baidarėmis į upę sukris geriausi telefonai, tai nežinia, ar čia tikrai bus toks jau malonus dalykas. Tačiau tada, kai netyčia į upelio dugną pliuptelės koks nors prastas telefonas, tada nereikės braukti ašaros, nes prarasite ne tokį ir brangų dalyką. Taigi, gerai pagalvokite, kiek ir kokių pavojų laukia kelionėje ir nuspręskite, ar verta imti savo naują brangų ir išmanų telefoną. Gal nebūtinai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *