Kaip rasti pamestą telefoną

Kai dingsta kokie nors daiktai, kartais sakome, kad norėtume, kad jie būtų kaip telefonai – paskambini ir sužinai, kur jis tuo metu yra. Tačiau iš tiesų daiktai dingsta ir atrandami ir kitais būdais. Tad net ir ieškant telefono gali tekti pasinaudoti kitokiais metodais.

Paskambinti sau

Geltonas telefonasKaip ir minėta, telefonai yra gana lengvai randami, kai galime į juos sau paskambinti. Tarkime, kai esame namie, namuose yra dar vienas telefonas. Paskambiname ir tada jau klausome ausis įtempę: kas kur vibruoja, kas vyksta, ar kas nors girdisi? Kai išgirstame kažką vykstant, labai apsidžiaugiame: pavyko surasti, o juk to ir reikėjo. Taigi, paskambinti į telefoną – geriausia taktika.

Paprašyti, kad kiti paskambintų

Sunkiau, kai namuose ne keli telefonai, o tik vienas. Tenka jungtis prie feisbuko ir prašyti ko nors, kad paskambintų. Dar blogiau, jeigu esame tokioje vietoje, kur sunku rasti žmonių, kurie galėtų paskambinti. O telefonas buvo vienintelė ryšio priemonė. Tačiau, jeigu yra galimybė, galime žmonių prašyti tokios pagalbos. Iš tiesų, telefoną gana dažnai kažkur vis nukišame. Galbūt kaip tik dėl to žinojimo, kad, jeigu ką – galima jį lengvai gauti paskambinus sau pačiam.

Prisiminti savo veiksmus žingsnis po žingsnio

Tačiau jeigu paskambinus nieko negirdime, o gal žinome, kad telefonas išjungtas, reikia galvoti kitaip. Teks naudoti taktiką, kaip ir ieškant bet kurio kito daikto. Prisiminti paeiliui, ką po ko darėme nuo to momento, kada paskutinį kartą turėjome telefoną. Galima ir susirašyti, taip pat pažymėti neaiškias minutes ir vietas, kada nežinia, kur buvome ir ką darėme. Reikia eiti patiems savo pėdsakais ir ten, kur buvo galimybė, reikia ieškoti. Neatmesti reikia net visai netinkamų vietų, tarkime, šaldytuvo. Kartais būname žiopli ir sudedame daiktus ne į vietas, ten, kur jie visai niekada neturėtų atsidurti.

Aplankyti lankytas vietas

Jeigu palikome kažkur telefoną eidami per miestą, pavyzdžiui, darydami penktadieninį turą per barus, tada reikia bandyti eiti savo paties pėdsakais per lankytas vietas. Kur buvote, su kuo kalbėjote, ką veikėte, kur sėdėjote, stovėjote, į kokį stalą rėmėtės. Visur paklauskite, gal buvo rastas ir į barą pristatytas telefonas. Susisiekti su ryšio operatoriumi – tai paskutinė viltis. Jeigu telefonas turi sekimo galimybę ir jums yra tikrai brangus, galbūt operatorius galėtų padėti jį vienomis ar kitomis priemonėmis susekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *