Kokių rūbų ieškosime šį pavasarį

AprangaPavasariui artėjant norisi kuo greičiau ištuštinti spintas, susitvarkyti namus, o kartu juos užpildyti naujomis spalvomis ir idėjomis. Štai drabužiai internetu iškart ima traukti akį, vos tik pašviečia pirmieji saulės spinduliai. Norisi įsigyti kažką gražaus, madingo, puošnaus ir dėl to nesigailėti. Tačiau tam kad neprašautumėte pro šalį, verta žinoti, kas madinga šį sezoną ir ką gi iš tų interneto platybių sau išsirinkti į asmeninę spintą.

Geltonos spalvos bumas

Kiekvienais metais turime kokią nors madingą spalvą, o šiais metais pavasarį į dienos šviesą išlenda geltoni rubaiinternetu. Tad, jeigu norite kažko gražaus sau, būtent geltona suknelę, marškinėliai ar nedidelis akcentas jūsų įprastoje aplinkoje galėtų sukelti permainų jausmą, tikrą pavasarį širdyje. Kiekvienų mados namų podiumuose šiais metais ypatingo dėmesio susilaukė būtent geltona spalva. Nuo ryškios citrinos iki švelnaus smėlio atspalvio.

Juostelių sugrįžimas

Kaip niekada vėl madingi juostuoti drabužiai internetu moterims. Klasikinio tipo gerbėjoms patiks sugrįžtančios kostiumų juostelės. Kostiuminės medžiagos ilgos kelnės su juostelėmis, taip pat tokios pačios liemenės, švarkai, suknelės aštraus kirpimo. Labiau vasariškos – jūreiviškos juostelės, kurios jus papuoštų tiek dailiais marškinėliais, tiek jūreiviška suknele.

Balti marškiniai

Kai kurie rubai internetu išlieka madingi visada, tik šiek tiek keičia savo dėvėjimo kodą. Jeigu daug kam balti marškiniai siejasi su formalumu, tai šiais metais jie yra laisvė ir kasdienė mada. Moterims madinga dėvėti didelius plačius baltus vyriškus marškinius, kurie dar ir būtų ilgi. Jie gali būti netgi modifikuoti į savotišką suknelę ir dėvimi tiesiog kaip suknelė ar tunika ant apatinių drabužių. Argi ne puiku. Net nebūtina kažką pirkti – pasižvalgykite, ar tokių neturite vyro, o gal tėčio spintoje. Jie galbūt jums leis pasijusti išskirtinai madingai, stilingai ir labai gražiai, nes taip apsivilkus negali jaustis prastai – iškart esi išskirtinis žmogus, atrodantis ypatingai.

Dar daugiau klosčių

Jeigu manėte, kad praėjusiais metais klostuoti drabužiai jau pasiekė savo viršūnę, tai galvokite dar kartą. Šįmet drabužiai internetu bus perkami su dar daugiau klosčių. Sijonai ir suknelės bus klostuoti ir visiškai klostėmis užpildant visą audinį, ir įvairiais nesimetriškais būdais, kai didžiulis sijonas turės tik tam tikrą gabalą klostuoto audinio. Klostuoti krašteliai atsiras ir ant palaidinių apačios bei rankovių, taip pat net ant švarkelių galų. Jeigu pavyks gauti skrybėlę su klostuotais kraštais – galėsite švęsti savo stiliaus pergalę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *