Mitai apie dantų protezavimą: kuo nereikia tikėti?

Šiuo metu protezavimo galimybė minima taip pat dažnai kaip ir implantavimas. Kodėl? Kadangi abi tikrai geros. Mitas, kad dantų protezai atrodo labai nenatūraliai ir krenta valgymo metu. Galima išgirsti ir dar daugiau mitų, kurie trukdo pamatyti šios galimybės privalumus.

Išties, dantų protezavimas yra labai puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori šypsotis plačiai ir sveikai. Aptarsime dažniausiai girdimus mitus, kurie Jums padės geriau suprasti kas ir kaip.

  1. Brangiai kainuoja?

Tikrai ne. Dantų protezavimas kainuoja kur kas pigiau nei implantavimas. Kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris ir skatina rinktis šią opciją. Kadangi šiuo metu kainos internete, viešos, o pirma konsultacija dažniausiai nieko nekainuoja – sužinoti įkainius galite labai paprastai. Tuomet belieka nuspręsti – ar Jums tinka ši galimybė.

  1. O gal trumpai tarnauja?

Tikrai ne. Dantų protezavimas yra tokia pat puiki galimybė kaip ir dantų implantavimas. Džiugu, kad vis daugiau renkasi šią galimybę ir tuo pačiu džiaugiasi dantimis visą gyvenimą. Svarbiausia yra jiems skirti bent jau minimalią priežiūrą, kuri yra skirta ir natūraliems, tikriems kauliniams dantims.

  1. Krenta pokalbio metu?

Daugeliui iki šiol atrodo, kad protezai nėra patvariai burnoje. Tai nėra tiesa. Galima rinktis išimamus arba tokius, kurie yra tvirtinami burnoje. Tiek vienas, tiek kitas variantas yra geras. Tačiau kai norisi noro ramiu, kad jie bus stabilūs – visada geriausia yra rinktis tvirtinamus.

  1. Reikia daug priežiūros?

Ne. Dantų protezams reikia tiek pat priežiūros kaip ir natūraliems dantims. Džiugu, kad valyti du kartus per dieną yra viskas, ko jiems reikia.

  1. Tik vyresnio amžiaus asmenims?

Vėlgi, ne. Šiuo metu dantų implantavimo galimybės džiugina kokybe, kuri leidžia džiaugtis nuostabiais dantimis kiekvienam, kuris tokių nori. Ne tik senyvo amžiaus žmogui, tačiau ir jaunam.

  1. Nenatūraliai atrodo?

Šiuo metu galima rinktis iš labai įvairių protezavimo galimybių. Galima rasti opcijų, kurios atrodo labai natūraliai, tarsi tikri dantys. Puiku, tiesa?

Yra ir daugiau mitų. Svarbiausia yra juos ignoruoti. Geriausia yra tartis su specialistais, kurie atlieka šis procedūras. Jų patarimai ir tuo pačiu atsakymai į klausimus Jums turi būti esminiai. Jie gali padėti suprasti – kas yra dantų protezavimas ir kodėl kai kuriais atvejais jis net yra geresnis pasirinkimas nei implantavimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *