Archyvas: vasario 2020

Ką pirkti turguje?

TurgusVis dažniau pirkėjai užsuka apsipirkti į turgų, kur prekiaujama įvairiais maisto produktais ir kitomis prekėmis. Kai kurie galvoja, kad turgus nėra tinkama vieta pirkti, o kiti kaip tik mano priešingai ir į turgų užsuka dažniau, nei į prekybos centrus. Ką reikia žinoti apie turgų ir pirkimą jame?

Šiuo metu turgavietės pasikeitė ir jos jau nebeprimena senųjų turgaviečių. Pavyzdžiui, norėdami skaniai pavalgyti galite surasti pasiūlymą, kad siūlomi dienos pietūs vilniuje. Iš tikrųjų turguje galima rasti ne tik, kur papietauti, bet ir įsigyti įvairius daiktus, pavyzdžiui, rūbus ar avalynę, tačiau daugiausia čia randama maisto produktų. Kiekvienas pirkėjas gali išsirinkti iš daugybės maisto produktų: pieno, mėsos, žuvies, vaisių, daržovių. Kai toks didelis pasirinkimas, tai ne visi pirkėjai žino ką rinktis. Be to, kai kurie vis dar galvoja, kad turguje prekiaujama nekokybiškais produktais. Iš tikrųjų, šiuo metu turguje parduodami maisto produktai tokios pačios ar net geresnės kokybės, nei daugelyje prekybos centrų. Nors kartais galima išgirsti pirkėjų skundus, kad būtumėte atidūs dėl maisto kokybės, tačiau čia jau reikia patiems atsirinkti, kuri turgavietė yra tokia, kurioje prekiaujama kokybiškais maisto produktais.

Continue reading

Ką reikėtų žinoti apie poilsį Palangoje?

Palanga yra vienas iš lankomiausių Baltijos šalių pajūrio kurortų. Čia yra daug puikių vietų, kurias galima pamatyti bei daug įvairių pramogų, kurios siūlomos poilsiautojams. Norintys čia apsistoti turi žinoti, kad poilsis Palangoje yra puiki galimybė tiek atgauti jėgas kvėpuojant švariu pušynų oru, tiek turint saulės bei jūros vandens vonias, kurios teikia sveikatos. Ką reikia žinoti apie poilsį šiame kurorte?

PoilsisDaugiausia poilsiautojų sulaukiama vasaros metu. Turizmo sezonas trunka nuo birželio pirmos dienos ir tęsiasi iki pat rugpjūčio pabaigos. Svarbu paminėti, kad šiuos tris vasaros mėnesius kainos už nakvynę yra daug didesnės, nei atvykstant kitu metų laiku. Jeigu planuojate čia apsilankyti vasaros metu, tai nusiteikite ir didesnėms kainoms. Jeigu norite sutaupyti pinigų, tai reikia rinktis poilsį kitu metų laiku. Pavyzdžiui, rugsėjo ir gegužės mėnesiais taip pat galima puikiai pailsėti, tik reikia atvykti tuo metu, kai yra geri orai. Taip pat apie vasaros sezoną reikia žinoti ir tai, kad kainos čia yra didesnės ne tik apgyvendinimo, bet ir visos kitos. Pramogos ir maitinimas čia taip pat brangsta šiuo laikotarpiu. Ir tai dar ne viskas. Jeigu planuojate atvykti į Palangą vasaros metu, tai reikia žinoti, kad vietos čia rezervuojamos labai greitai. Planuodami atostogauti vasaros metu, turite iš anksto rezervuoti vietą. Tai geriausia daryti žiemos ir ankstyvo pavasario laikotarpiu.

Continue reading