Tokio tipo dviratukai turi daug pranašumų ir dėl jų gali tapti puikia dovana. Tačiau šį kartą apie tokios transporto priemonės balansinius divartukus, privalumus nekalbėsime – pasidomėsime, iš kokių komponentų jis susideda.
Tvirtos konstrukcijos metalinis arba medinis rėmas
Tvirtos konstrukcijos rėmas yra viena pagrindinių dviračio detalių, prie kurios montuojamos likusios. Paprastai konstrukcija yra gaminama iš metalo arba medžio. Belieka tik pridurti, kad abi šios medžiagos turi puikių privalumų – medis idealiai tiks tiems, kurie vertina natūralumą ir ekologiją, tuo tarpu metalas – tiems, kurie vertina ilgaamžiškumą.
Vairas
Ne ką mažiau svarbus ir vairas. Manevringas, patogus laikyti, stabilus – taip galima apibūdinti dar vieną detalę, kurią turi balansinis dviratukas.
Odinė sėdynė
O koks dviratis be sėdynės? Nieko keista, kodėl šiai dviračio detalei yra skiriamas ypatingas dėmesys. Jo dar daugiau skiriama tuo atveju, kai yra gaminamas sėdynė vaikiškam dviratukui. Patogi, minkšta, greitai nusidėvinti, puikiai atrodanti – tai yra pagrindiniai kriterijai, kuriuos turi atitikti vaikiškam balansiniam dviratukui skirta sėdynė. Kalbant apie šią detalė, belieka tik pridurti, jog paprastai sėdynėms gaminti yra naudojama įprasta arba eko oda. Jei vis dar negalite nuspręsti, kokį dviratuką (su eko ar įprastos odos sėdyne pasirinkti), atkreipkite dėmesį į šių medžiagų privalumus.
Ratai su guoliais
Tam, kad dviračiu būtų galima važiuoti, ratai tiesiog būtini. Paprastai balansiniams dviratukams gaminti yra naudojami ratai su guoliais. Ratų dydis gali būti įvairus, tačiau paprastai naudojami tie ratai, kurių skersmuo siekia 28 cm.
Guminės rankenos
Išvardinome svarbias dviračio detales, tačiau negalime pamiršti ir dar vienos. Tai – guminės rankenos, be kurių kokybiškas važiavimas dviračiu yra tiesiog neįsivaizduojamas. Siekiant užtikrinti dar didesnį komfortą, neretai rankenos gaminamos kartu su apsaugomis, kurių funkcija – apsaugoti griūvant.
Taigi, jau sužinojome, kokios balansinio dviratuko detalės. Na, o baigiant dalintis pastebėjimais, belieka tik pridurti, kai kurias detales yra įmanoma pakeisti naujomis, tad kažkuri iš jų sugedo ar nusidėvėjimo, tai dar nereiškia, jog teks pirkti naują dviratuką