10 svarbiausių priežasčių, kodėl šilumos siurblys yra geriausias jūsų draugas žiemą

Jei esate būsto, kuriame nėra dujinio centrinio šildymo, savininkas arba nuomininkas ir jūsų namuose atvėsus gyvsidabriui darosi šalta, jums gali būti įdomu, kokių kitų sprendimų yra, kad būtų šilta. Laimei, yra dar vienas būdas šildyti namus nelaukiant, kol dujų įmonė nuties naujus vamzdžius – šilumos siurblio, kaip alternatyvos šildymo katilui, įrengimas. Šilumos siurblys – tai elektrinis prietaisas, galintis pakeisti šiluminės energijos veikimo principus ir taip perduoti šilumą iš vienos vietos į kitą. Skirtingai nuo tradicinių katilų, kurie gamina tik karštą vandenį ir negali generuoti centrinio šildymo, šilumos siurblys ne tik tiekia karštą vandenį, atlikdamas karšto vandens funkciją, bet ir veikia kaip katilas, generuodamas centrinį šildymą oro kondicionavimo režimu. Plačiau: https://saulesbroliai.lt puslapyje.

Kas yra šilumos siurblys?

BroliaiŠilumos siurblys – tai elektrinis prietaisas, kuris gali pakeisti šilumos energijos veikimo būdą ir perduoti šilumą iš vienos vietos į kitą. Jis skirtas perkelti šilumą iš vienos vietos į kitą naudojant elektros energiją. Taip jis gali sušildyti pastatą žiemą ir atvėsinti vasarą. Jis gali veikti savarankiškai arba kartu su katilu. Jungtinėje Karalystėje šilumos siurbliai dar vadinami oro šilumos siurbliais (ASHP), žemės šilumos siurbliais (GSHP) arba vandens šilumos siurbliais (WSHP). Šilumos siurblius sudaro lauko įrenginys ir mažesnis vidinis įrenginys. Oro šilumos siurbliai traukia šilumą iš lauko oro, o žemės šilumos siurbliai išgauna šilumą iš žemės. Vandens šilumos siurbliai šilumai perduoti į pastatą naudoja tvenkinio, upės, ežero arba jūros vandenį. Šilumos siurbliai oras vanduo – Saulės broliai pasiūlys geriausia jūsų namams.

Kaip veikia šilumos siurblys?

Šilumos siurblys veikia imdamas šilumą iš šaltesnės vietos ir perduodamas ją į šiltesnę vietą. Jis naudoja elektrą šilumai iš oro, žemės ar vandens perkelti ir perduoti į jūsų namų vidų. Žiemą šilumos siurblys jūsų namams šildyti naudoja lauko ore esančią šilumą. Vasarą šilumos siurblys naudoja šilumą, esančią jūsų namuose, kad juos atvėsintų. Šilumos siurblio viduje naudojamas šaldymo agentas, kuris perduoda šilumą iš lauko arba vandens šaltinio į patalpas. Kai šis skystis juda per lauko įrenginyje esantį ritinį, jis atvėsta ir perduoda šilumą aplinkiniam orui. Tada šaldymo agentas vamzdžiu keliauja į vidinį įrenginį, kur jis vėl sušyla ir, judėdamas per ritę, šildo jūsų namus. Tada jūsų namuose esanti šiluma naudojama šaldymo skysčiui atvėsinti, kad jis galėtų judėti pirmyn ir atgal, perduodamas šilumą iš vienos vietos į kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *