Archyvas: lapkričio 2023

SPA poilsis žiemą: kur atsipalaiduoti Lietuvoje?

Spa anyksciaiGreitas gyvenimo būdas kenkia sveikatai, todėl atitinkamas poilsis – būtinas, norint džiaugtis puikia sveikata ir šviesiu protu. Neretai imamės veiksmų tik sušlubavus sveikatai, tačiau kviečiame pasimėgauti maloniu SPA poilsiu jau dabar. Na, o kodėl tinkamas poilsis būtinas ir, kur keliauti žiemos metu?

SPA procedūrų nauda

SPA – itin malonus būdas gerinti sveikatą. Juk SPA metu galima ne tik mėgautis sveikatinamuoju poveikiu, bet ir pabėgti nuo rūpesčių, atsipalaiduoti. Būtent ramybės būsena leidžia pasisemti maksimalią naudą iš kiekvienos procedūros.

Poilsis sanatorijoje ar viešbutyje su SPA – naudingas streso malšinimo būdas, sveikatinimasis, „atsijungimas“ nuo dirgiklių. Taip pat gerinama odos būklė. Įprastai, dėl masažų, pagerėja kraujo cirkuliacija, todėl oda atjaunėja. Pirtys bei karšto vandens procedūros išvalo toksinus.

Kodėl mūsų kūnui reikalingas poilsis?

Mokslininkai jau seniai nustatė, kad žmogaus organizmas tinkamai veikia tik ramybės būsenoje. Tuomet vyksta organizmo atsigavimo procesai, pavyzdžiui, geriau įsisavinamos įvairios maisto medžiagos, išsivalo toksinai ir t. t.

Continue reading