SPA poilsis žiemą: kur atsipalaiduoti Lietuvoje?

Spa anyksciaiGreitas gyvenimo būdas kenkia sveikatai, todėl atitinkamas poilsis – būtinas, norint džiaugtis puikia sveikata ir šviesiu protu. Neretai imamės veiksmų tik sušlubavus sveikatai, tačiau kviečiame pasimėgauti maloniu SPA poilsiu jau dabar. Na, o kodėl tinkamas poilsis būtinas ir, kur keliauti žiemos metu?

SPA procedūrų nauda

SPA – itin malonus būdas gerinti sveikatą. Juk SPA metu galima ne tik mėgautis sveikatinamuoju poveikiu, bet ir pabėgti nuo rūpesčių, atsipalaiduoti. Būtent ramybės būsena leidžia pasisemti maksimalią naudą iš kiekvienos procedūros.

Poilsis sanatorijoje ar viešbutyje su SPA – naudingas streso malšinimo būdas, sveikatinimasis, „atsijungimas“ nuo dirgiklių. Taip pat gerinama odos būklė. Įprastai, dėl masažų, pagerėja kraujo cirkuliacija, todėl oda atjaunėja. Pirtys bei karšto vandens procedūros išvalo toksinus.

Kodėl mūsų kūnui reikalingas poilsis?

Mokslininkai jau seniai nustatė, kad žmogaus organizmas tinkamai veikia tik ramybės būsenoje. Tuomet vyksta organizmo atsigavimo procesai, pavyzdžiui, geriau įsisavinamos įvairios maisto medžiagos, išsivalo toksinai ir t. t.

Rekomenduojama kasdien rasti bent 5-10 minučių sau, t. y. ramiai pavalgyti, nusnausti, paskaityti atpalaiduojančią knygą, pamedituoti. Tai pagerins produktyvumą, nuotaiką, suteiks naujos energijos.

Poilsis Lietuvoje žiemą

Na, o kur poilsiauti žiemos metu Lietuvoje? Sanatorija – puiki vieta sustiprinti sveikatą, imunitetą. Žinomiausios mūsų šalies sanatorijos „Eglė“ ir „Tulpė“. „Vytautas Mineral SPA“ taip pat galima priskirti prie sanatorijų. Tačiau ir be šių, minėtų sanatorijų, yra kitų, kiek mažesnių vietų poilsiui. Tikėtina, kad mažesnėse sanatorijoje ir kainos bus prieinamesnės, eilės – trumpesnės.

Populiariausi Lietuvos kurortai – Palanga, Druskininkai, Birštonas. Tačiau vis didesnį žinomumą įgauna ir Anykščiai. Šiame mieste yra apstu jaukių vietų ramiam bei atpalaiduojančiam poilsiui, todėl SPA Anykščiai – nuostabus pasirinkimas žiemą. Čia rasite „Barono vilą“, „SPA Vilnius“ padalinį, „Gradiali“, „Palaimą“, „Pas Drambliuką“. Pasirinkę bet kurią iš šių vietų, tikrai nepasigailėsite, o poilsis bus kokybiškas ir nepamirštamas.

Ypač svarbu paminėti, kad Anykščiuose – gausu pramogų žiemos metu. Čia galėsite aplankyti Lajų taką, slidinėjimo trasą Kalitos kalne. Jame veikia 3 keltuvai iš kurių vienas – vaikiškas. Taip pat yra lygumų slidinėjimo trasos, kurios įrengtos palei Anykščiai – Molėtai kelią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *