Kaip užtikrinti paprastesnį statybos atliekų tvarkymą?

Statybų aikštelės tvarkymas gana dažnose situacijose pareikalauja tikrai nemažų pastangų, tačiau visada galima rasti tokius sprendimus, kurie padėtų statybvietės tvarkymo darbus atlikti kiek įmanoma paprasčiau. Statybinės atliekos gana dažnais atvejais yra kaupiamos tiesiog statybų aikštelėje, tačiau pasibaigus darbams neretai tenka pagalvoti, kaip būtų galima užtikrinti sklandų tvarkymo darbų atlikimą. Keli naudingi patarimai galės padėti darbus atlikti kur kas greičiau ir sklandžiau, taigi, jais pasinaudoti visada yra palanku. Taigi, kaip būtų galima užtikrinti kur kas efektyvesnį darbų atlikimą?

Galimybė išsinuomoti statybinius konteinerius

Statybinių konteinerių nuoma šiandien yra pasirenkama tikrai dažnais atvejais. Tokia galimybė padeda kur kas paprasčiau sutvarkyti statybų aikštelę, o statybinių atliekų pridavimo kaina tampa gerokai mažesnė. Į statybinius konteinerius metamos šiukšlės įprastai yra rūšiuojamos pagal jų tipą, todėl tokių atliekų pridavimas yra pigesnis (jei atliekos yra priduodamos maišuose, šiukšlės yra laikomos mišriomis, taigi, jų pridavimas tampa gerokai brangesnis). Kai statybiniai konteineriai yra pripildomi tam tikros rūšies šiukšlėmis, tereikia susitarti dėl konteinerių išvežimo arba jų pakeitimo tuščiais, o statybų aikštelė lieka švari.

Ar verta savarankiškai vežti šiukšles?

Kai siekiama sutaupyti pinigų, gana dažnai pasvarstoma apie galimybę statybines atliekas išvežti patiems, tačiau toks sprendimas pasiteisina tikrai ne visada. Jei statybinės atliekos bus kraunamos į maišus, per vieną valandą bus galima pakrauti maždaug kubinį metrą tokių šiukšlių, o vėliau teks pasvarstyti, kaip atlikti šių atliekų išvežimą. Jei atliekos bus vežamos lengvuoju automobiliu, gali tekti atlikti ne vieną reisą, kol bus išvežamos visos sukauptos šiukšlės, taigi, tai visada reikalauja ganėtinai daug laiko. Klaidinga manyti, kad statybinių atliekų išvežimas gali kainuoti pernelyg brangiai: šiandien tokias paslaugas siūlo ne taip ir mažai įvairių skirtingų kompanijų, tad visada atrasite pačius geriausius pasirinkimus.

Paprastesnis statybų aikštelės tvarkymas

Kaip jau minėta anksčiau, statybinių atliekų pakrovimas į maišus gali pareikalauti tikrai nemažai laiko ir didelių pastangų, todėl visada yra palankiau tiesiog kreiptis į atliekų tvarkymo paslaugas teikiančias bendroves. Ši pasirinkimo galimybė gali užtikrinti kur kas paprastesnį atliekų tvarkymą: statybinės šiukšlės gali būti išvežamos tiesiog iš statybų aikštelės, o jų surinkimas tikrai nebus pernelyg sudėtingas. Galite net neabejoti, kad atliekų tvarkymo paslaugas teikiančios kompanijos galės jums pateikti patį palankiausią pasiūlymą ir pasirūpins, kad statybinės atliekos būtų išvežamos pakankamai greitai ir tvarkomos pagal šiuo metu galiojančius įstatymus.

Dėl statybinių atliekų transportavimo kreipkitės į https://svarista.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *