Veido kremo pasirinkimas: svarbiausios gairės renkantis

Tinkamas veido kremas gali padėti Jūsų kūnui atrodyti kur kas patraukliau. Tiesa, šiuo metu rinkoje siūlomi veido kremai yra tokie įvairūs, kad gali tekti palyginti nemažai galimybių, kad pavyks rasti labiausiai tinkamą.

O kad pasiūla neatrodytų tokią bauginanti – pateiksime kelias gaires, kurios leis Jums rasti labiausiai tinkamus veido kremus.

Patarimai – ne iš piršto laužti. Jie – specialistės rekomendacijos, kuri jau ne vienerius metus dirba su skirtingomis veido odomis ir tuo pačiu padeda moterims rasti variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

· Sudėtis

Veido kremaiŽinoma, veido kremai pirmiausia turi būti detaliau analizuojami pagal sudėtį. Tik tokiu atveju galite būti rami radusi variantą, kuris ne tik tinka Jūsų odai, tačiau ir tokį, kuris neturi blogų komponentų, kurie leistų pasiekti tik trumpalaikį efektą.

Geriausia pirkti tokius, kurių sudėtis yra kuo natūralesnė. Tokiu atveju net ir kasdien naudojant pasieksite gerą rezultatą ne tik dabar, tačiau ir ilgalaikėje perspektyvoje.

· Gamintojas

Verta daugiau dėmesio skirti ir gamintojui. Kai kurie prekiniai vardai yra plačiai žinomi, kiti – ne tokie. Bet kuriuo atveju skaitant kitų žmonių nuomones bei komentarus kur kas paprasčiau rasti gaminius, kurie verti Jūsų veido odos.

· Funkcija

Dažniausiai veido kremai yra skirti drėkinimui, tačiau galima įsigyti ir tokius, kurie turi kur kas daugiau funkcijų. Nuo tokių kremų, kurie suteikia ir malonaus atspalvio, iki tokių, kurie gali padėti sumažinti spuogus. Bet kuriuo atveju – atsakingas pasirinkimas garantuoja ir našius rezultatus.

· Kremų talpa

Kadangi veido kremams pagaminti dažniausiai reikalingi gana brangūs ingredientai, natūralu, kad jų talpa nėra didelė. Kitu atveju ir kaina būtų labai nepatraukli. Taigi, renkantis siūlome įvertinti – kokia yra buteliuko talpa ir tuo pačiu paskaičiuoti – ar ne geriau pirkti didesnį (jeigu gamintojas siūlo kelių dydžių to paties gaminio produktus).

· Kremai su atspalviu

Kaip jau minėjome – rinkoje galima rasti tokius kremus, kurie yra su atspalviu. Tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad oda būtų sudrėkinta, tačiau taip pat urėtų ir maloniai rausvą spalvą. Svarbiausia, kad ji bus natūrali.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *