5 geriausios dovanos gimtadienio proga

Gimtadienis yra viena iš kelių laukiamiausių metų švenčių, ypač dėl to, kad su draugais ir šeimomis galite linksmai praleisti laiką. Tačiau išsirinkti dovanas artimiesiems taip pat gali būti sudėtinga, o kartais ir šiek tiek streso. Idealiu atveju turėtumėte pasirinkti dovanas, kurias gavėjas mylės ir naudos, geriausia tai, kas parodytų, kad tikrai jas ir jų reikalavimus suprantate. Juk niekas nenori jaustis gavę bendrą dovaną, kurią tikriausiai padovanojote visiems kitiems savo kontaktuose! Mes patarsime, kokios dovanos geriausios gimtadieniio proga.

Drobės spaudiniai

Jei norite įamžinti kai kuriuos brangiausius prisiminimus su asmeniu, galite gauti jam asmeninę nuotrauką ant drobės. Pasirinkite mėgstamas šeimos nuotraukas, atostogų nuotraukas, naminių gyvūnėlių nuotraukas arba meno kūrinius, kuriuos norite spausdinti ant 100 % medvilnės drobės. Tai akimirksniu paverčia jūsų brangiausius prisiminimus nuostabiu, elegantišku namų dekoru. Suasmeninti drobės atspaudai yra atsparūs blukimui ir yra su įmontuotomis pakabomis, todėl galite juos aiškiai matyti savo svetainėje. Lietuvoje nuotrauką ant drobės galite įsigyti interdeko.lt internetinėje parduotuvėje, kuri prekiauja įvairiais spausdintai paveikslais, taip pat priima individualius užsakymus.

Sąsiuviniai

Kiekvienam retkarčiais reikia užrašų knygelės, nesvarbu, ar tai būtų kasdienių priminimų rašymas, darbų rašymas, piešimas ar kitais tikslais. Galite pateikti bloknotus su pranešimais ir dizainu, skirtu tik draugui. Galite kurti bloknoto viršelį ir pridėti unikalių pranešimų puslapiuose. Todėl kaskart, kai jie atsiims bloknotą, kad ką nors užrašytų, jiems bus priminta apie jūsų apgalvotą gestą.

Nuotraukų knygos

Geriausias būdas pasidžiaugti savo šeimos prisiminimais yra nuotraukų knygos, kurias galite iškabinti ant kavos stalo. Surinkite visas savo mėgstamiausias praėjusių metų nuotraukas ir prisiminimus, parašykite trumpas žinutes ir sudėkite jas į gražią nuotraukų knygą. Tai puiki kalėdinė dovana, nes ji suteikia jums ir jūsų šeimai galimybę eiti prisiminimų takeliu ir įvertinti praėjusius laikus.

Sieniniai kalendoriai

Sieniniai kalendoriai yra puiki priemonė įamžinti savo mėgstamus prisiminimus ir juos aiškiai parodyti ant sienos. Be to, kai jūsų artimieji pakeičia kalendorinį mėnesį, juos pasitiks naujas prisiminimas ar žinutė, kuri gali sukelti šypseną. Užuot tiesiog prisirišę prie nuotraukų, būkite kūrybingi ir pridėkite keletą unikalių pranešimų, vidinių juokelių ir meno kūrinių! Sieninis kalendorius primins, kaip labai rūpinatės savo artimaisiais.

Kavos puodeliai

Daugelis žmonių išgeria karštos kavos ar arbatos puodelį vos pabudę ryte. Jei norite, kad jie nusišypsotų pirmas ryte, padovanokite jiems kavos puodelį su unikalia nuotrauka, žinute ar paveikslėliu. Raskite akimirką, kurią jie tikrai myli – savo vaiko, augintinio ar atostogų nuotrauką – ir atspausdinkite ją ant puodelio.

Tai pačios populiariausios ir turbūt geriausios dovanos, kurias galima dovanoti draugui ar artimam žmogui. Šios dovanos nebus užkištos palėpėje ir tikrai bus naudojamos. Pirmoje vietoje, kaip jau paskutinius kelerius metus yra spauda ant drobės. Universali dovana, kuri ne tik puošia interjerą, bet ir suteikia šiltų emocijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *