Kaip surasti patikimus baldus namams?

Į ką atkreipti dėmesį baldų aprašymuose ir kokius klausimus reikia užduoti kalbant su pardavėju, norint įsigyti kokybišką baldą.

Nesvarbu, ar ieškote patogios naujos sofos ar kokybiško fotelio, foteliuko, ar ieškote tvirto valgomojo stalo, gali būti sunku pasakyti, kurios dalys tikrai tarnaus. Šiam darbui gali padėti atidžiai paskaitytas internetinės baldų parduotuvės produktų aprašymus, ieškant raktinių žodžių, nurodančių kokybę. Štai ko ieškoti minkštuose ir mediniuose balduose. Jei perkate parduotuvėje, paklauskite, ar jus dominantys baldai turi šias savybes.

Konstrukcija: krosnyje džiovintas kietmedžio rėmas su aštuonių krypčių rankomis pririštomis spyruoklėmis yra aukščiausios kokybės. Pigesnė atrama gali būti patogi, tačiau laikui bėgant ji ištempiama. Faneros platformos atrama yra pigiausia ir mažiausiai patogi.

Audinys: jei audinys pradeda trintis arba lengvai dėmėtis, jūs nekęsite sofos ar kėdės dar ilgai, kol jie susidėvės. Patvariausi audiniai yra komercinės klasės. Iš poliesterio pagaminti mišiniai paprastai yra patvaresni, lengviau valomi ir pigesni nei vien medvilniniai ar lininiai apmušalai.

Oda: ypatingai minkšta oda gali lengvai susitepti ir gali būti ne geriausias pasirinkimas valgomojo kėdėms, foteliams ar namų ūkiams, kuriuose yra mažų vaikų.

Mediniai baldai

Stalai, knygų spintos, rašomieji stalai ir kt. Konstrukcija: Daugelis žmonių mano, kad medžio masyvas yra geriausias, tačiau medžio lukštas gali būti pigesnis ir puikiai tinka knygų lentynoms ir kitiems dideliems kietiems gabalams.

Sujungimai: Sujungimai yra stipriausi, tačiau baldai su „užpakalinėmis“ jungtimis (kurie yra klijuojami) gali stovėti gerai ir kainuoti pigiau, bet norint panaudoti juos antrą kartą, kitoje vietoje, gali kilti tam tikrų problemų.

Apdaila: paviršiai turi būti lygūs, taip pat ir apdaila. Valgomojo stalams ir kitoms daug naudojamoms detalėms lakas padės būti atsparesniems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *