Baidarių nuoma Vilniaus mieste

Vilnius siūlo daug pramogų tiek miesto gyventojams, tiek ir miesto svečiams. Viena iš populiarių pramogų yra plaukimas baidarėmis ir nenuostabu, juk baidarės Vilnius yra viena iš ieškomiausių paieškos frazių Google paieškoje. Ką reikia žinoti apie šias pramogas?

VilniusVisi besidomintys plaukimu baidarėmis turi žinoti, kad reikia pasirinkti tinkamus baidarių nuomotojus ir tinkamą maršrutą. Vieniems bus reikalingos nuomojamos baidarės Vokė upe, kitiems labiau patiks paprastas kelių valandų plaukimas Nerimi. Norint sužinoti, kur ir, kiek laiko galite plaukti baidarėmis, turite surasti baidarių nuomotojų pasiūlymus. Šiuo metu surasti tinkamus nesunku. Tereikia pasinaudoti internetu. Taip pat praverstų tuo pačiu paieškoti ir atsiliepimų apie juos. Žinoma ne apie kiekvienus, tačiau apie dauguma iš jų galima sužinoti. Tai padės jums apsispręsti.

Suradę jums tinkamus baidarių nuomotojus turėsite pasirinkti maršrutus ir trukmę. Maršrutų yra įvairių, todėl reikės sužinoti jų skirtumus, kad galima būtų priimti tinkamą sprendimą. Labai svarbu atsižvelgti į savo fizinį pasirengimą ir kai kuriuos esminius kriterijus, kurie gali būti svarbūs. Pavyzdžiui, šeimai norinčiai plaukti kartu su mažais vaikais, verčiau rinktis trumpą maršrutą. Tai galėtų būti kelių valandų plaukimas Neries upe. Šis maršrutas yra populiariausias. Nereikia galvoti, kad Neries upe plaukia tik šeimos su mažamečiais. Šį maršrutą mielai renkasi ir romantikos ieškančios poros, ir senjorai, ir draugų kompanijos. Jeigu norite plaukti ilgiau, tai yra ir kitų maršrutų. Šiuo metu nuomojamos baidarės Vilnius plaukti ir kitomis upėmis. Pavyzdžiui, nuomojamos baidarės Vokė. Ši upė puikiai tiks tiems, kurie nori išbandyti ne tik ramų plaukimą, nes plaukimas šia upe yra nuo ramaus iki ekstremalaus tam tikrose upės vietose. Tai permaininga upė, kuri netiks tiems, kurie pirmą kartą laikys irklus rankose arba nori ramaus plaukimo.

Kiekvienas maršrutas leis pajusti skirtingus pojūčius ir pamatyti skirtingus vaizdus. Taip pat reikia žinoti ir apie galimybę plaukti ne tik vieną dieną, bet ir ilgiau, pavyzdžiui, dvi ar tris dienas. Jei pasirinksite plaukimą su nakvyne, tai reikės pasirinkti ir nakvynės vietą. Geriausia būtų susisiekti su baidarių nuomotojais ir jie jums pasiūlys galimus pasirinkimus nakvynei. Be to, jei nežinote, kur ir, kiek laiko norite plaukti, tai taip pat reikėtų klausti pas baidarių nuomotojus. Jie po pokalbio su jumis, galės pasiūlyti tam tikrus maršrutus, kurie jums turėtų tikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *