Nestandartinės batutų idėjos

Viena linksmiausių pramogų vaikystėje gali būti batutai. Tik jie turi būti įrengti saugiai, kad vaikams nieko blogo nenutiktų.

Batutas su lemputėmis

Bet mes pradėsime ne nuo saugumo, o nuo grožio, mat batutai dažnai mūsų kieme atrodo kažkaip keistai. Jie būna gremėzdiški, nestilingi. Vaikams tai nesvarbu, jie nori šokinėti ir džiaugtis. Bet sunku paneigti, kad milžiniškas batutas visgi stovi tavo kieme ir tu esi to kiemo šeimininkas. Jeigu nori, kad batutas būtų geras, tinkamas gyvenimui, tuomet nori jį taip sutvarkyti, kad jis puoštų, o ne darkytų kiemą. Tad viena paprasta idėja viską amžiams pakeis. Papuoškite batutą lemputėmis taip, kaip apvedate jomis veidrodžio ar paveikslo rėmus. Tarsi tai ir būtų būtent tokiam papuošimui skirtas daiktas. Iškart pamatysite, kaip gražu pasidarys. Galėsite puikiai tvarkytis su kiemo vizualika, turėdami tokio dydžio ir pobūdžio batutą.

Batutas duobėje

Pramogos vaikamsKartais batutai gali būti įrengiami visai ne taip, kaip pavaizduota ant pakuotės. Mums sakoma, kad jis turi būti dedamas kieme ant pievos, bet jūs padarykite kitaip. Iškaskite apvalią, plokščią duobę. Apie 10 cm gilesnę negu aukštis batuto kojos iki gumos. Tuomet jis bus tarsi įleistas šiek tiek žemiau, ir vaikai, šokinėdami, jokiu metu nepašoks taip aukštai, kad net svaigtų galva. Be to, kartais būna tiesiog truputį baisu, kad jie iššoka taip aukštai, kad gali iškristi per sienelę, tad kai jie yra įleisti žemyn, sumažėja rizika pakilti taip aukštai ir susižeisti. O ir jums bus smagiau žiūrėti, kaip vaikai šokinėja vizualiai ne tokiame aukštame batute, kuris užima kieme mažiau vietos.

Gimtadienis batute

Taip pat reikėtų pagalvoti ir apie gimtadienio batute idėją. Jeigu vis dar neperkate batuto, galite jį išsinuomoti. Gimtadienio proga ta vaikams gali būti puiki idėja. Tiesą sakant, verta išsinuomoti batutą net ir ne gimtadienio proga, ir net ir ne vaikams. Būdami suaugę žmonės be reikalo atsisako visų vaikiškų savo savybių. Štai šokinėjimas batutu galėtų būti gera savybė, nes tai sportas ir nauda jūsų organizmui.

Batutas – palapinė

Vaikai liks amžinai laimingi ir dėkingi, jeigu leisite jiems iš batuto pasidaryti palapinę. O tai labai paprasta – tik reikia jį iš viršaus kažkuo užkloti, galima ir iš šonų. Visi vaikai mėgsta turėti savo „namelius“, padarytus iš ko nors. O šis netgi leistų šokinėti viduje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *