Kada prie namų reikalingos stebėjimo kameros

Vis dažniau ir dažniau, įvykus nusikaltimui, apiplėšimui, pabėgus įtariamajam ar dingus žmogui, atsukamos stebėjimo kameros, imami jų įrašai ir tikrinama, kas buvo užfiksuota. Vis daugiau žmonių prie savo namų nori turėti kameras ir padėti užtikrinti saugumą. Tačiau kada iš tiesų reikia turėti stebėjimo kameras ir jas kabinti?

Kai išvykstate gyventi į užsienį

Saugi kaiminystėDaugybei emigruojančių žmonių mano sauga LT padeda užtikrinti namų saugumą. Palikti namus skaudu ir baisu – o kas, jeigu kas nors įsilauš. Vagys labai greitai suuodžia, kad nieko namie nėra, ir kad nėra jau ilgai. Dėl laikinai ar ilgam dirbti į užsienį išvykstantys namų savininkai imasi įvairių priemonių. Pavyzdžiui, stengiasi palikti prie namų šunį, dėl kurio priežiūros susitaria su kaimynais, kurie kasdien jį pašeria. Taip pat, pavyzdžiui, deda signalizaciją ir stebėjimo kameras, viską prijungia prie saugos komandų, kurios, gavus pranešimą, bėga į vietą ir reaguoja. Tai saugo ir nuo gaisro, ne tik nuo turto niokojimo, įsilaužimų. Kiti turtą dar ir draudžia, jeigu turi tam pinigų. Tačiau geriausios prevencinės turto apsaugos priemonės visgi lieka tiesiog signalizacija ir stebėjimo kamerų parinkimas.

Kai išvykstate atostogauti

Žinoma, nemažai diskusijų kyla tuomet, kai norima išvykti atostogauti tik trumpam. Tarkime, dviem savaitėms. Tada galima kažko iš pažįstamų paprašyti, kad kažkas pagyventų ten. Tačiau ne visada kažkas gali. Tad galų gale geriausiu sprendimu tampa pageidavimas išvykti atostogauti ir kamerų įrengimas, taip pat signalizacijos. Tada žmonės gali patikėję savo namų saugumą į saugotojų rankas ramiai atostogauti.

Kai turite daug brangaus turto

Neretai stebėjimo kameros atsiduria ant namų, pastatų, kuriuose yra brangaus turto. Įmonės, kurios turi specialios gamybos ar kitokios įrangos, visada labiau linkusios investuoti į apsaugą ir kabinti kameras, dėti signalizacijas. Nuosavų namų gyventojai kartais nenori dėti kamerų, kad nesukeltų noro įsilaužti („atrodys, kad labai kažko daug turim“), tačiau iš tiesų, turite daug, ar neturite, niekas nepasakys, o kameros ir signalizacija tikrai užtikrins saugumą.

Kai gyvenate neramioje kaimynystėje

Kita priežastis, dėl ko dažnai žmonėms tenka labiau saugotis – tai gyvenimas ne itin ramioje kaimynystėje. Vilniuje gyvenant Stoties rajone, Naujininkuose ar kitos vietose, kur visada daugiau nusikalstamumo, žmonės jaučiasi nelabai saugiai. Tam, kad tas saugumas būtų sukurtas, reikia priemonių. Kai kankina baimės, ramiai negyveni. Tad neaišku, ar tikrai padeda išvengti nusikaltimų pakabinta kamera bei signalizacija, bet bent jau ramybę tai žmogui garantuoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *