Sezoninis darbas: sienų tinkavimas

GedlinaKadaise tik svajodavęs dirbti tokiose įmonėse kaip Gedlina, šiandien Tomas sako, kad jau yra dirbęs įvairiuose sektoriuose ir turintis daug skirtingų patirčių. Geriausias jo turėtas darbas – sezoninis darbas, tinkuojant sienas. Jo Tomas net neieškojo – darbas pats susirado Tomą.

Pasičiupo bedirbantį padavėju

Tomas tuo metu dirbo barmenu. Nors jeigu kas nors būtų jam iškart davęs rinktis, ar tai būtų sienų tinkavimas, ar darbas barmeno, jis būtų pasirinkęs antrąjį variantą. Tačiau taip jau nutiko, kad tokio darbo, kokio norėjo, jam nereikėjo. Tada jis buvo pirmo kurso studentas, studijuojantis socialinius mokslus, o per vasarą norėjosi ir reikėjo užsidirbti. Tad pasidairęs darbo skelbimų, jis pasibeldė į vienos kavinės duris ir ten galiausiai ėmė dirbti barmenu ir padavėju. „Tai vienas iš tų picerijų tinklų, kur darbuotojai tiesiog ilgai neišdirba, nes būna visokeriopai per sunku, tiesiog neįmanoma dirbti. Tomui dar buvo tik darbų pradžia, jis žinojo, kad laukia pragariška vasara. Mažas atlyginimas, daug užsakymų, prastas kolektyvas. Taip antrąją savaitę bešokuojant ir belakstant nuo stalo iki stalo, jį stebėjo vienas statybos darbų vadovas, sėdintis prie staliuko, kurį Tomas ir aptarnauja. Kai vadovas pavalgė, jis paklausė Tomas, ar jam čia patinka dirbti, ir ar šis nenorėtų išbandyti kitokio darbo. Jau kitą savaitę prasidėjo naujas etapas.

Darbas buvo geras: dinamiškas, smagus

Tomo užduotis buvo sienų tinkavimas. O darbas – nedidelėje komandoje, konkuruojančioje su tokiomis didelėmis kompanijomis kaip Gedlina. Tačiau jam labai patiko toks komandos kompaktiškumas, taip pat ir paties darbo dinamiką. Viskas nuolat keičiasi, atsiduri tai viename objekte, tai kitame. O tinkavimo darbai ne tokie ir pigūs, kaip ir bet kokie kiti darbai. Atrodo, šiais laikais labai daug žmonių moka padaryti kažką su kompiuteriu, tačiau nemoka pasitvarkyti savo kasdienių poreikių, negeba patys rankomis kažką sukonstruoti. Darbas apdailos srityje, viduje, Tomui patiko, juo labiau, žinant, kad tas darbas nėra tik sezoninis. Vėliau Tomas irgi galėtų po paskaitų eiti padirbėti šiuos darbus.

One thought on “Sezoninis darbas: sienų tinkavimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *