Žalia spalva interjere

Pakalbėsime apie namų interjerą, praturtintą žalios spalvos deriniais. Vis dar madingos išlieka neutralios spalvos namų interjere dėl kelių priežasčių. Jos veikia raminamai, nereikalauja žmogaus dėmesio, todėl leidžia atsipalaiduoti ir pailsėti po įtemtos darbo dienos.

Jeigu neutralios spalvos pagyvinamos spalvotais aksesuarais, tekstile, interjeras atgyja, o pakeitus dekoracijas, jis atsinaujina, net neperdažius sienų. Neutralų interjerą pagyvins įvairių atspalvių žalios, raudonos, geltonos, oranžinės spalvų deriniai.

Balta, bet ne sterili svetainė

Svetainėje bus šviesu ir jauku, jeigu dominuos balta spalva. Ji vis dar labai populiari šioje namų erdvėje. Jei svetainė yra šviesi ir gauna daug saulės, geriau rinktis šaltesnių atspalvių baltą. Jeigu ji tamsesnė ir reikalingas dirbtinis apšvietimas – geriau tiks šilti atspalviai, kreminė. Žalios spalvos detalės, primenančios natūralią žolę, šviesiame interjere atrodo labai patraukliai. Jos panaudojimui tinka dirbtinė žolė ir įvairūs augalai. Šie dirbtinės žalumos elementai sukuria nesibaigiančios vasaros įspūdį, atgaivina malonius prisiminimus.

Žalios atspalviai interjere

Žalia spalva turi daugybę atspalvių. Šviesesni, maišyti su geltona atspalviai suteiks daugiau energijos, gyvybingumo, o tamsesni žalios ir pilkos tonai – padės atsipalaiduoti ir nurimti. Pastelinė tamsiai žalia – tinka miegamajame, ji ne tik padeda užmigti, bet ir suteikia romantikos.

Gamtoje randama žolės spalva yra tarpinė, ji padeda susikoncentruoti, nusiraminti ir generuoti naujas idėjas, mintis, suteikia kūrybiškumo. Tai žinodami, kavinių savininkai ir dekoratoriai naudoja gamtą primenančius elementus – dirbtinę žolę, dirbtinius augalus, medžius ir žaliąsias sieneles. Subtiliai priderintos prie interjero, šios detalės traukte traukia akį. Tokioje aplinkoje norisi pabūti ilgiau.

Vitrinų savininkai taip pat gali išnaudoti dirbtinę žolę vitrinų dekoravimui, nes ji neabejotinai atkreips praeivių žvilgsnius. Kartais žmonės net nesupranta, kas patraukia juos užsukti ir ilgiau pabūti tam tikroje vietoje, parduotuvėje ar restorane. Dažnai tai būna garsas, kvapas ir jaukus interjeras. Verslininkai, kurie tai supranta, panaudoja visus šiuos elementus, norėdami sukurti išskirtinį komfortą savo klientams.

„Svajonių Vejos“, dirbtinę žolę ir augalus, pardavinėjanti įmonė padėjo sukurti jaukią atmosferą daugybei klientų, kurie yra restoranų, kavinių, parduotuvių savininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *