Gairė: papuosti langai girliandomis

Kuo puošiame langus?

TIKSArtėjant Kalėdoms, vaikų darželių ir mokyklų plastikiniai langai visuomet pasipuošia šventine atributika: girliandomis, papuošimais, snaigėmis, bumbulais, netgi eglių šakelėmis. Vasarą taip pat langus galima puošti, jeigu tik netrūksta fantazijos. Žinoma, visa ko pagrindas turi būti patys plastikiniai langai kokybiški, juos galima pasirinkti iš http://www.tikslangai.lt ar kitų pardavėjų. O kuo puošti langus, kai juos jau turime?

Žiemos šventėms

Pirmiausia galvojame apie žiemos šventes. Kodėl? Gal todėl, kad būtent žiemą mums kaip niekad svarbu šviečiantys ir gražūs namai, jaukiai spingsinti šviesa iš toli, sklindanti pro langus. Mes žiemą einame tamsoje namo, nes tamsu būna kone visą parą. Ir pamatome, kaip tolumoje žiba namų šviesa, sklindanti pro langus. Jeigu dar plastikiniai langai ir specialiai dailiai papuošti, tai išgyvename dar daugiau gerų jausmų.

Žiemą dėl to ir yra tuos langus taip smagu puošti, kiekvienas puošia, kaip kas moka. Vienų puošyba imituoja žiemą, kita yra tiesiog susijusi su Kalėdomis, trečia suteikia daugiau šviesų. Būtent pastaroji yra geriausiai pastebima naktį. Jeigu šviesa kambaryje įjungta, tai vis tiek matysime ir ant lango kažką spalvotai žibančio. O jeigu šviesa išjungta, tai dar labiau išryškės paslaptinga spalvotų girliandų šviesa. Taip pat galima puošti blizgučiais, blizgančiais dalykais, jie gerai matysis dienos metu iš lauko pusės ir visada iš vidaus. Jeigu žiema prasta be sniego, visada pravartu pasipuošti langus sniego imitacija. Taigi, tokiu būdu galima įsivaizduoti, kad langų puošyba dar labiau priverčia pajusti žiemą.

Vasaros papuošimai

Continue reading