Kuo puošiame langus?

TIKSArtėjant Kalėdoms, vaikų darželių ir mokyklų plastikiniai langai visuomet pasipuošia šventine atributika: girliandomis, papuošimais, snaigėmis, bumbulais, netgi eglių šakelėmis. Vasarą taip pat langus galima puošti, jeigu tik netrūksta fantazijos. Žinoma, visa ko pagrindas turi būti patys plastikiniai langai kokybiški, juos galima pasirinkti iš http://www.tikslangai.lt ar kitų pardavėjų. O kuo puošti langus, kai juos jau turime?

Žiemos šventėms

Pirmiausia galvojame apie žiemos šventes. Kodėl? Gal todėl, kad būtent žiemą mums kaip niekad svarbu šviečiantys ir gražūs namai, jaukiai spingsinti šviesa iš toli, sklindanti pro langus. Mes žiemą einame tamsoje namo, nes tamsu būna kone visą parą. Ir pamatome, kaip tolumoje žiba namų šviesa, sklindanti pro langus. Jeigu dar plastikiniai langai ir specialiai dailiai papuošti, tai išgyvename dar daugiau gerų jausmų.

Žiemą dėl to ir yra tuos langus taip smagu puošti, kiekvienas puošia, kaip kas moka. Vienų puošyba imituoja žiemą, kita yra tiesiog susijusi su Kalėdomis, trečia suteikia daugiau šviesų. Būtent pastaroji yra geriausiai pastebima naktį. Jeigu šviesa kambaryje įjungta, tai vis tiek matysime ir ant lango kažką spalvotai žibančio. O jeigu šviesa išjungta, tai dar labiau išryškės paslaptinga spalvotų girliandų šviesa. Taip pat galima puošti blizgučiais, blizgančiais dalykais, jie gerai matysis dienos metu iš lauko pusės ir visada iš vidaus. Jeigu žiema prasta be sniego, visada pravartu pasipuošti langus sniego imitacija. Taigi, tokiu būdu galima įsivaizduoti, kad langų puošyba dar labiau priverčia pajusti žiemą.

Vasaros papuošimai

Vasarą langus galima puošti gėlių ir augalų vainikais, tačiau daug kas apie tai net nepagalvoja. Dar tebėra senos gyvos tradicijos tokių švenčių kaip Joninės arba Žolinės. Bet mažai kas miestuose gėlėmis pasipuošia langus. Reikia pripažinti, kad vasarą nesinori, kad visi plastikiniai langai būtų kažkuo apkabinėti ir per juos nieko nesimatytų. Juk visgi saulės šviesos norisi kuo daugiau. Bepigu žiemą puošti langus didžiausiais papuošimais, kai beveik šviesos ir taip nėra, ir nieko jau ten per daug neužstosi. Taigi, vasarą langus reikia puošti atsargiai. Taip pat geras pasirinkimas yra nelaikyti kambarinių gėlių ant palangių. Jos visgi tikrai labai užstoja šviesą, ir norint turėti augalus namuose, pakanka juos pastatyti apšviestose zonose, o ne visiškai su jais sukurti šviesos širmas. Taip pat langus gali puošti ir tinkamai parinktos užuolaidos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *