Gairė: victoria secret night dulksna

„Victoria secret” kvepalų magija

Victoria SecretGal ir ne naujovė, bet ne kiekvieno spintoje yra aliejiniai kvepalai. Dažniausiai, jie atrodo kažkokie įtartini, atlapaširdžiam lietuviui per daug paslaptingi. Bet juk būtent jais tepdavosi mitais ir legendomis apipinto senovės Egipto gražuolės. Aliejiniai kvepalai seni kaip žmonija ir stebuklingi bei švieži, kaip ką tik nuskinta kadagio šakelė. Tad įminkime aliejinių ir kitų victoria secret kvepalų mįslę.

Kvepalai

Aromatas žavi savo nenuspėjamumu. Kiekvienam žmogui tas pats aromatas gali kvepėti skirtingai, o ir vienodi kvepalai skleis skirtingą kvapą, priklausomai nuo jais pasipurškusio asmens.

Victoria secret kvepalai, atrodo, labai asmeniška kvepinimosi priemonė bei viena iš išskirtinai moterims atskleidžiamų paslapčių. Victoria secret kvepalai night ir kiti Victoria secret kvepalai pasižymi aukščiausia kokybe.

Aliejai

Aliejai įeina į visų kokybiškų kvepalų sudėtį. Tai labai daug prescizikos reikalaujantis procesas. Išgauti tris litrus levandų eterinio aliejaus reikia nuo šimto – iki trijų šimtų kilogramų levandų. Todėl augalai turi būti auginami, renkami, džiovinami. Victoria secret night aliejiniai kvepalai pasižymi išskirtinia aromatų gama. Kvepalai gaminami maišant bazinius ir eterinius aliejus.

Continue reading