„Victoria secret” kvepalų magija

Victoria SecretGal ir ne naujovė, bet ne kiekvieno spintoje yra aliejiniai kvepalai. Dažniausiai, jie atrodo kažkokie įtartini, atlapaširdžiam lietuviui per daug paslaptingi. Bet juk būtent jais tepdavosi mitais ir legendomis apipinto senovės Egipto gražuolės. Aliejiniai kvepalai seni kaip žmonija ir stebuklingi bei švieži, kaip ką tik nuskinta kadagio šakelė. Tad įminkime aliejinių ir kitų victoria secret kvepalų mįslę.

Kvepalai

Aromatas žavi savo nenuspėjamumu. Kiekvienam žmogui tas pats aromatas gali kvepėti skirtingai, o ir vienodi kvepalai skleis skirtingą kvapą, priklausomai nuo jais pasipurškusio asmens.

Victoria secret kvepalai, atrodo, labai asmeniška kvepinimosi priemonė bei viena iš išskirtinai moterims atskleidžiamų paslapčių. Victoria secret kvepalai night ir kiti Victoria secret kvepalai pasižymi aukščiausia kokybe.

Aliejai

Aliejai įeina į visų kokybiškų kvepalų sudėtį. Tai labai daug prescizikos reikalaujantis procesas. Išgauti tris litrus levandų eterinio aliejaus reikia nuo šimto – iki trijų šimtų kilogramų levandų. Todėl augalai turi būti auginami, renkami, džiovinami. Victoria secret night aliejiniai kvepalai pasižymi išskirtinia aromatų gama. Kvepalai gaminami maišant bazinius ir eterinius aliejus.

Beje, svarbu paminėti, jog pirmieji aliejiniai kvepalai buvo sukurti gydymui nuo peršalino ir kvėpavimo takų ligų. Aliejus maitina odą, o Victoria secret kvepalai maloniai įsigeria, yra minkštesni.

Kūno purškikliai

Victoria secret kuno purskikliai labai prisidėjo prie victoria secret populiarumo. Kūno purškikliai priverčia moterį jaustis seksualesne, paslaptingesne.

Kita vertus, victoria secret kvepalai kainos yra mažesnės purškiklių, nei aliejinių kvepalų. Jeigu nežinote ką pasirinkti – universalus victoria secret douglas kvapas nenuvils nei vienos. Dieną reikia lengvo aromato. Kitas pasirinkimas – victoria’s secret bombshell kvepalai turėtų atsidurti kiekvienos moters, kurios laukia įtempta darbo diena, rankinėje.

Dulksna

Kūno dulksna tai lyg visuma sudaryta iš milijono detalių. Victoria secret kuno dulksna praturtinta gėlių ir vaisių aromatais gali vėsinti vasaros karštyje perkaitusią odą. Tuo tarpu, victoria secret angel kvepalai praturtinti baltuoju muskusu, žibuoklėmis ir mandarais suteikia valiūkišką įvaizį, priverčia šypsotis.

Victoria secret kvepalai išsiskiria paslaptimi ir subtiliu moteriškumu. Todėl victoria secret kvepalai night yra siūloma dulksna. Dulksna, kitaip nei aliejai, suteikia kvapui lengvumo pojūtį. Jis neerzins aplinkinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *