Iškraustėme senelio garažą

Vienas linksmiausių vasaros darbų buvo padarytas šį savaitgalį, kartu tai buvo ir pragaras, ir linksmybė, nes mes pagaliau visi susitikome ir iškraustėme senelio garažą. Po to, kai buvo kalbama, kad niekada daugiau čia tvarkos jau nebus, mes visgi radome būdą tai tvarkai kažkaip atsirasti. Pusbrolis kaip tik iš parduotuvės Ginalas neseniai buvo pirkęs daug įvairių įrankių garažui, sodui. Jis sakė, kad Ginalas produkcija ir elektroninė parduotuvė jam taip patiko, kad jis tiesiog įsimylėjo šias vietas ir šį dalyką, todėl tiek daug visko nusipirko. Juk net akcijų kažkokių specialių nebuvo. Mums beliko pasidžiaugti jo entuziazmu. Juk jeigu jam gerai, ta ir mums gerai. Dabar, kai garažas atlaisvintas, tikrai bus galima viską susidėti.

Garažo laisvinimas

Ginalo produkcijaVisada smagu matyti, kaip iš pragaro atsilaisvina normalūs kambariai. Jeigu praėjusią savaitę tiek daug dirbome palėpėje, kur per langą teko išmesti dar 1970 – ųjų metų daiktų kompostą (tiek laiko niekas ten nieko netvarkė), tai dabar turėsime reikalų su dar daugiau ir dar senesnių daiktų. Ką jau ką, bet kaupti daiktus tai senelis mokėjo labai gerai. Nors į garažą yra net keli įėjimai, turėtume tai traktuoti kaip visiškai normalų dalyką, jog neįmanoma patekti nė pro vienas duris. Na, ką padarysi. Jeigu jau taip yra, juk nepradėsi dabar plėšytis ir bandyti jų išversti. Prie paradinių durų stovi užkrautas karutis, o tai sudaro užburtą ratą. Tam, kad galėtume atlaisvinti daugumą garažo vietos, mums tikrai labai praverstų karutis, tačiau jis yra užkrautas. Atsiranda vištos ir kiaušinio problema. Iš labai naudingų daiktų užkrauta taip pat ir sena žoliapjovė, dalgis, įvairūs sodo įrankiai, daiktai, skirti statyboms.

Vieta naujiems įrankiams

Tačiau galiausiai per savaitgalį mums rankomis, per tas mažas duris, pavyko ištempti ir į laužą (atliekų, metalo) sumesti daug nereikalingo šlamšto. Pagaliau pusbrolis galės čia susidėti savo svajonių įrankius iš Ginalas, o mes vakare visi atšvęsime. Toje vietoje, kur gyveno senelis, visada šviesu ir gražu lauke, nes tai puiki gamtinė aplinka, o ir miesto centras pasiekiamas vos per 15 minučių pėsčiomis. Taigi, smagu tokioje vietoje, miesto širdyje, turėti tarsi atokų kampelį sau ir čia veikti ką nori. Jau raugiame šašlyką, kaičiame keptuvę ir planuojame pirmą kartą atšvęsti tai, kad senieji namai ir vėl grįžta į gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *