Kaip planuoti plaukimą baidarėmis?

Plaukimas baidarėmis Lietuvoje kiekvienais metais sulaukia vis daugiau tai norinčių išbandyti žmonių, todėl siūlomos baidarės nuomai įvairiuose šalies kampeliuose, kur tik yra galimybės plaukti upėmis ir ežerais. Planuojant plaukimą baidarėmis reikia žinoti kaip pasirinkti nuomotoją ir maršrutą, tačiau tai dar ne viskas.

Baidarės priekisPlanuojant plaukimą reikia pagalvoti, kur norėsite plaukti ir, kiek dienų. Nuo to priklauso sekantys pasirinkimai, nes, pavyzdžiui, planuojant plaukti ilgiau, nei vieną dieną, reikalingas bus stovyklaviečių pasirinkimas arba rezervuoti sodybą, kuri bus pakeliui plaukiant jūsų pasirinktu maršrutu. Renkantis plaukimo maršrutą, geriausia peržiūrėti maršrutų nuotraukas ir perskaityti aprašymus. Taip pat galima ieškoti kitų žmonių atsiliepimus ir pagal tai atsirinkti labiausiai patikusias rekomendacijas plaukimui. Yra ir dar vienas paprastas būdas išsirinkti maršrutą. Jums tereikia pasirinkti regioną, kuris patinka ir suradus tinkamus baidarių nuomotojus, klausti dėl tinkamo maršruto. Kuo geras šitas patarimas? Baidarių nuomotojai puikiai žino maršrutus ir jų atkarpas, todėl gali rekomenduoti labiausiai tinkamus. Ne visi maršrutai tinkami tiems, kurie plauks pirmą kartą. Taip pat ne visi maršrutai tinkami šeimoms su mažamečiais vaikais ar senjorams. Baidarių nuomotojai atsižvelgdami į plaukiančiųjų amžių ir fizinį pasirengimą bei norus, gali parinkti geriausiai tinkamus maršrutus ir jų trukmę.

Plaukiant vieną dieną galima rinktis skirtingus maršrutus ir jų atkarpas. Reikia gerai įvertinti savo fizinį pasirengimą ir tai ką norite pamatyti. Daiktų pasiimti nereikės daug, tačiau, jeigu norima plaukti ilgiau t.y. dvi, tris ar ilgiau dienų, tai reikės pasirūpinti ir reikiamais daiktais nakvynei, maisto ruošimui ir t.t. Tuomet baidarės nuomai rezervuojamos kartu su pervežimais ir daiktų atvežimų, jei tik yra galimybės. Galimas stovyklaviečių pasirinkimas nakvynei. Taip pat galima nakvynę rezervuoti sodybose, kurios skirtos turizmui. Pagalvokite, kuris nakvynės variantas tinkamiausias. Norintys miegoti palapinėse, renkasi stovyklavietes, o norintys patogumų renkasi nakvoti sodybose. Tiesa, sodybose nereikės daug daiktų imti su savimi ar mokėti už tai baidarių nuomotojams, kad juos jums pristatytų į stovyklavietę. Apie viską sužinosite pas baidarių nuomotojus ir galėsite pasirinkti labiausiai tinkamą pasiūlymą.

Baidarės suteikia galimybę ne tik mėgautis aktyviu laisvalaikiu, bet ir pamatyti daug gražių gamtos vietų. Tai puiki galimybė bet kurio amžiaus žmonėms pabūti gamtoje. Pasirinkite tinkamą maršrutą ir rezervuokite plaukimo laiką pas pasirinktus baidarių nuomotojus. Tuomet beliks sulaukti plaukimo pradžios ir mėgautis kiekviena akimirka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *