Kapavietės kūrimas gali būti menas…

Artimojo žmogaus išėjimas į kitą gyvenimą labai dažnai yra liūdnas dalykas ir tai yra visiškai natūralu. Ką gali padaryti žmogus, kad ilgesys būtų kuo mažesnis – kalbėtis su tuo žmogumi ir tuo pačiu lankyti jo kapą, kuris yra amžinojo poilsio vieta. Žinoma, toje vietoje turi būti ne tik geros kokybės ir tuo pačiu stilingi antkapiai, tačiau taip pat ir kelios kitos smulkmenos, kurios kuria jaukumą, ilgesį ir tuo pačiu ramybę.

Pateiksime kelis patarimus, kurie leis padės Jums sukurti tokią ramybės oazę, kurioje norėsis ateiti pasibūti ir tuo pačiu pasikalbėti su žmogumi, kuris jau kitame pasaulyje.

Pirmiausia siūlome atrasti tokius antkapius, kurie ne tik skoningai atrodo, tačiau tuo pačiu yra ir informatyvūs. Dažniausiai minusas yra kai jie labai graviruoti ir tų pačių graviūrų yra tiek daug, kad paprasčiausiai sunku pamatyti žmogaus vardą bei kitą info. Žinoma, kartais norisi kažko įmantraus ir meistrai tikrai gali tai padaryti. Tačiau klasika yra klasika ir dažniausiai ji siejama su minimalizmu.

Taip pat kuriant aplinką siūlome derinti gyvas gėles, kurios ne tik labai gražiai atrodo, tačiau taip pat siejamos su gyvybe, kuri kuria jaukumą. Žinoma, geriausia apželdinimo darbus yra aplikti tiems, kurie juos išmano geriausiai. Tokiu atveju galite būti tikras, kad kapavietė ne tik atrodys puikiai, tačiau taip pat ir bus gyva. To dažniausiai iš jos yra tikimasi.

Kai kurie renkasi ir skaldą bei plokštę, kuri visiškai padengia kapo paviršių. Žinoma, tokiu atveju gyvų gėlių sodinimas dažniausiai tampa kur kas komplikuotesnis, tačiau esame tikri, kad bet kuriuo atveju suderinti šiuos du komponentus galima. Tačiau irgi geriausia tartis su meistrais, specialistais, kurie išgirdę žmogaus poreikius stengiasi jiems pasiūlyti tai, ko labiausiai reikia.

Reikia tikrai maža, kad kapavietė atrodytų puikiai. Esame tikri, kad nebus sunku tokią suskurti. Juk norisi pagerbti žmogų, kuris yra kitame pasaulyje ir tuo pačiu norisi sukurti tokią erdvę, kurioje yra gera būti, kuri ramina ir tuo pačiu kurioje galima ateiti pasiilsėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *