Komodos – funkcionalu ir gražu

Vargu, ar įsivaizduojate pilnai įrengtą miegamojo kambarį be komodos jame. Paprastai komoda visada yra, jeigu kambarys visiškai sutvarkytas. Žinoma, keičiantis gyvenimui, keičiasi ir mados, interjero, dizaino, stiliaus. Tad ir miegamasis pats įgyja vis kitokių spalvų, vis kitokių reikšmių. O kaip keičiasi komodos ir komodų rinka ir kas nutinka, kai miegamajame atsiranda nauja komoda?

Komodos paskirtis

Pirmiausia paklauskime savęs, kam komoda iš tiesų reikalinga, ką mes su komoda padarome, kai ją įsigyjame. Ką mes dedame į skirtingus komodos stalčiukus? Paaiškės, kad komodoje galima laikyti labai įvairius dalykus. Nors paprastai galvojama, kad žmonės komodoje laiko tik miegamojo reikmenis ir apatinius drabužius, tačiau iš tiesų komodoje gali atsirasti ir kitokie dalykai.

BaldaiVienas stalčius komodos dažniausiai būna pripildytas kojinių ir gal pėdkelnių, nes tai pati patogiausia vieta, kur šį turtą galima būtų laikyti. Dar vienas talpus stalčius gali būti pilnas ir kai ko kito: tarkime, kelnaičių, maudymosi kostiumėlių, apatinių drabužių. Komoda gali turėti pasiskirstymą, ir joje gali būti tiek vyro, tiek moters stalčiai su jų reikmenimis ir apatiniais drabužiais. Tačiau taip pat žmonės mėgsta miegamajame, ten kur miega, laikyti ir vertingus dalykus, nes tikisi, kad ten jie bus geriau apsaugoti. Štai dėl ko yra visai normalu, jeigu komodoje taip pat atsiduria ir kokie nors vertingi papuošalai, svarbūs dokumentai ir netgi piniginė su santaupomis. Žmonės tikisi, kad jeigu ateis vagys, tai jie pirmiau ieškos ir švarins tas vietas, kurios yra prie jų vietos, kur jie miega. Tačiau tai gali būti ir kitaip atlikta: žmonės gali būti apšvarinti ir kitaip ir kitur. O vagys paprastai puikiai žino, kad būtent miegamajame komodoje žmonės mėgsta laikyti tai, kas vertingiau.

Komodos stilius

Be to, kad komoda talpina tiek daug daiktų ir kad taip patogu jos stalčiuose ieškoti to, ko reikia, dar komoda yra ir tikrai geras estetinis sprendimas. Jums juk reikia kažkuo užpildyti tą miegamojo kambarį, nedėsite čia vien tiktai lovos. Tad komoda yra patogus baldas. Ji gražesnė už paprastas spinteles, nes visada turi kažkokį elegantišką dizainą. Dideli stalčiai reiškia, kad ten patogiau viską susidėti, tad žiūrint į komodą, žinai, kad ji ne tik graži iš išorės, bet ir iš vidaus. Kadangi ji būna ne tokia ir aukšta, ant jos patogu prisidėti daiktų. Kartais moterys iškart pasidaro ten ir savo makiažo staliuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *