Kuriame prieškambario interjerą

Prieškambario baldaiNamuose prieškambario baldai gali padėti sukurti prieškambario idėją, net jeigu tam nėra atitverta didžiulio koridoriaus. O šiais laikais, kuomet būstai mažėja, tikrai gali būti, kad to koridoriaus ir nebus didžiulio, tačiau kažkokia erdvė vis tiek turės atitikti prieškambario funkciją. Apie tai reikėtų galvoti ir tinkamai renkantis baldus bei kitus interjero elementus.

Svarbiausia prie durų: kilimėlis, batinė, kabykla

Tad kokie gi tie esminiai ir svarbiausi prieškambario baldai? Dažnas sutiktų, kad svarbiausia prieškambaryje – turėti kur persimauti batus, juos nusimauti, apsimauti tapkes arba pasikabinti drabužius. Tai labai aktualu lietuviams, nes mūsų kraštuose šalčiau, čia nuolat keičiasi oras, yra daug drėgmės, tad turime ir didžiausių žieminių batų, ir mažesnių, lengvesnių rudeninių batukų, ir visokių kitokių prie metų kaitos pritaikytų arba nepritaikytų avalynių, drabužių. Tad tikrai šaunu, kuomet prie durų mus pirmiausiai pasitinka durų kilimėlis. Užrašas "WELCOME" nėra būtinas, gal geriau, kad pats durų kilimėlis būtų kokybiškas ir į jį nusivalius kojas jaustume, kad avalynė tapo tikrai švaresne. Taip pat iškart turi būti paruošta vieta, kur kabinti paltus. Tam pasitarnauja įvairiausios kabyklos – nuo mažiausių, iki didžiausių. Čia pat reikia ir vietos batus padėti, taigi, tam gali būti naudojamos specialios batinės, batų dėžės, specialios tam paruoštos lentynos.

Toliau esančios kabyklos, batinės

Žinoma, prieškambario baldai gali plėstis, jeigu yra daugiau erdvės. Prie pirmųjų kabyklų ir batų dėžių stabtelės kiekvienas užėjęs. Na o toliau koridoriuje gali būti kitos batų dėžės ir kabyklos, skirtos labiau archyvui. Tai būtų vietos, kur buto savininkai nuolatos laiko savo drabužius – rūbus, paltus ir pan. Tad ten tikrai galima pakabinti paltus, svarbu visa tai daryti tvarkingai ir nekaupti per daug lauko drabužių, kurių jums nereikia.

Veidrodis ir jo pozicija

Įprasta koridoriuje arba prieškambaryje sumontuoti veidrodį. Jis leidžia mums žvilgtelėti į save, įsitikinti, kad gerai atrodome. Įsitikinti, kad tikrai viskas gerai su drabužiais, batais, bendru įvaizdžiu. Smagu žinoti, kad rūbai ant mūsų krenta gražiai, kad viskas gerai su mūsų išvaizda. Veidrodis gali būti tiesiog ant spintos durų, gali būti ant sienos ar kitur primontuota. Svarbiausia, kad nuo jo būtų pakankamas atstumas, ir būtų patogu į save pasižiūrėti atsitraukus, matyti save visu ūgiu. Suoliukas, ant kurio prisėdus galėsite užsirišti batus – nebūtinas, tačiau malonus dalykas. Skėtinė irgi gali būti, nors nėra privaloma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *