Patarimai, kaip organizuoti ir tvaryti savo kanceliarines prekes

Jei mama neišmokė, kaip turėtų būti sutvarkytos kanceliarinės prekės prie jūsų stalo, tai išmokti niekada ne vėlu. Paskaitykite patarimus, mokykite vaikus, ir kartu su jais laikykitės tokių tvarkos principų.

Pirkti prekių tiek, kiek iš tikro reikia

PrekėsPirmasis patarimas: kanceliarines prekes pirkti prieš tai pagalvojant, kokių ir kodėl jums jų reikia. Tad prieš keliaujant į virtualią ar fizinę biuro prekių parduotuvę, pažiūrėkite, kiek ko turite. Jeigu perkate sau, bus paprasčiau suprasti. Kokias priemones naudojate ir kokiais tikslais? Tikriausiai namuose tų priemonių yra, tačiau labai daug jų yra tiesiog neišmesta. Pavyzdžiui, kaip ir turite kokius 5 rašiklius, bet jaučiate, kad reikia dar nusipirkti. Kodėl? Tikriausiai 3 išvis neberašo, vienas yra labai apgraužtas, o kitas kartais palieja tušą arba išvis nežinote, kur jis dingęs? Išmeskite viską, kas nereikalingą. Jeigu kažkas yra daugkartinio naudojimo, tuomet naujų priemonių pirkti jums nereikės. Tuomet pagalvoti, ko jums iš tikro trūksta. Jeigu kažkas tarsi yra, bet nenaudojate – to daikto atsisakykite. O tada jau pirkite. Tačiau nepirkite rašiklių ar kitų kanceliarijos priemonių daug daugiau, negu iš tikro reikia. Pirkite tik tiek, kiek iš tikrųjų jums reikia. Tada ir nepasidarysite sandėlio namuose. Nepirkite ir per mažai, nes paskui vis tiek truks.

Atskirti skirtingų rūšių rašiklius

Svarbu suprasti, kad skirtingų rūšių rašikliai turi nesivolioti vienoje vietoje. Taip pat pieštukai, dažai, žymekliai, spalvinimo priemonės. Visa tai turi būti kažkaip kitaip sudėta. Visi rašikliai ir panašūs dalykai turi būti sudėti į jiems skirtas vietas. Gal jums iš tiesų reikia ne naujų gaminių, o supratimo, kaip ir kur tuos gaminius laikyti? Gal reikia gerų laikymo sistemų? Ir tuomet viskas bus gerai. Pieštukinių, dėžučių, vienoių ir kitokių stovų, penalų ir pan. Turėti patogias kanceliarijos laikymo sistemas gali būti svarbiau negu turėti reikiamus rašiklius.

Palaikykite bendrą tvarką namuose

Ir galiausiai, jeigu norite palaikyti tvarką savo kanceliarijos skyriuje, tai reikia ir bendros tvarkos namuose. Negalite tikėtis, kad namai bus visiškai tvarkingi ir gražūs, jeigu kažkas negerai yra būtent kanceliarijoje. Ir atvirkščiau – kuo tvarkingensis bus jūsų stalas, tuo tvarkingiau bus ir visa kita aplink jus. Ir tai jums leis gyventi laimingai bei pilnavertiškai. Mat tvarka namuose suteikia mums ir tam tikrą emocinę būseną. Taigi, jeigu susitvarkysite vieną namų dalį, tai ir kitur bus geriau, ir geriau bus net ir savo pačių sieloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *