Gėlių pateikimo variantai

Kai matome gražiausias gėles https://www.geliusalonas.lt/geles-dezuteje, mąstome apie jas pačias kaip objektą ir galvojame, kad tai kažkam suteiks džiaugsmo. Tačiau nepagalvojame apie tai, kad taip pat svarbi sudedamoji gėlių dalis yra jų pristatymas. Kaip jos pristatomos, kaip jos supakuotos, kaip jos įteikiamos. Ir tai gali būti atlikta keliais būdais, belieka išsirinkti geriausią.

Pristatymas su kurjeriu

Maloni staigmena – geliu pristatymas Klaipedoje ar kitur, tiesiai į namus ar biurą. Smagu, kai pas jus atvažiuoja kurjeris ir taip padaro didžiulę staigmeną. Jeigu renkatės būtent tokį gėlių pristatymo būdą, tuomet nepamirškite, kad būtų gražu į puokštę įdėti ir saldainį ar dailų atviruką, taip reikalų tikrai nepagadinsite – tik pataisysite.

Puokštė su virvele

Gėlės internetuGėlių puokštę arba tiesiog vieną gėlę galima dovanoti surištą virvele. Aišku, ant vienos gėlės rišti kaspinėlį ar virvelę yra šiek tiek nelogiška. Gėlė graži savaime, ir jai tikrai nereikia be jokios priežasties dar prikabinti sintetinių makaronų. Tačiau jeigu yra šiek tiek daugiau gėlių, visas glėbelis, visa puokštė – tada jas kažkaip reikia išlaikyti vienoje vietoje. Galima surišti juostele, kurią verta rinktis skoningai, atsižvelgiant į tai, kokias gėles surišate, pavyzdžiui, gražiai ir neutraliai gali atrodyti lino siūlas.

Įvyniota į popierių ar plastiką

Jeigu dovanojamas gėles teks nešti per lauką, apskirtai ilgiau transportuoti ir jos nebus iškart pamerkiamos, verta jas prašyti įsukti į popierių ar celofaną. Nelabai dera gėlės ir plastikas, tačiau daug kas renkasi šį pigesnį ir praktiškesnį būdą. Visgi, galvojant apie gamtos tausojimą, verta rinktis mažiau aplinkai nedraugiškus dalykus ir atsisakyti plastiko: tiesiog pasirinkti gražesnį popierių, o gal tiesiog paprastą ekologišką perdirbtą popierių.

Gėlės dėžutėje

Nuostabi naujovė – tai labai gražios gėlės, kurios įteikiamos dėžutėje, o ne teikiamos be jokio pagrindo. Dėžutė dažniausiai yra apvali ir jau pati savaime sukuria tam tikrą grožį, stilių. Taigi, gėles dėžutėje dovanoti tikrai verta. Be to, kompozicija neiširs, nereikės ir galvoti, kur viską pamerkti.

Gėlės krepšelyje

Dar vienas pasirinkimas – tai puikios gėlės krepšelyje. Jas galima pasirinkti taip, kaip norite, ir jomis paskui džiaugtis. Gėlės krepšelyje gali būti dovanojamos ne tik per laidotuves, tai gražus būdas komponuoti gėles. Vainikėlis irgi nebūtinai yra laidotuvių reikalas. Tai ir garbės, Kalėdų simbolis, kurį galima pasikabinti. Iškart su vaza gėles irgi dovanoti, bet jau geriau tik žinant, kad bus kur jas dėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *