NT vystytojai parduoda butus Palangoje ir pataria dėl jų pasirinkimo

Būstas pajūryje – tai ramybė, komfortas ir galimybė pasiekti jūrą vos per kelias minutes. Nekilnojamojo turto vystytojai, kurie parduoda butus Palangoje, teigia, kad šiuos namus renkasi tiek nuolatinės gyvenamosios vietos ieškantys pirkėjai, tiek asmenys, galvojantys apie būstą vasaros atostogoms ar nuomai. Tiesa, konkrečiu atveju reikėtų pagalvoti, kokius reikalavimus šiems namams keliate. Jei abejojate dėl savo sprendimo, rekomenduojame pasitarti su NT pardavėjais ar brokeriais.

Jei ieškote nuolatinės gyvenamosios vietos

Butai PalangojeJei gyvenate Palangoje arba planuojate čia įsikelti, turite nuspręsti, kurioje miesto vietoje norėtumėte gyventi. Vienas iš sprendimų – rinktis gyvenamąjį butą šalia populiariųjų gatvių ir turistų pamėgtų zonų. Vis dėlto, toks sprendimas patiks ne visiems. Nors dalis pirkėjų džiaugiasi turėdami galimybę nuolatos dalyvauti miesto gyvenime ir jo ritme, dalis pirkėjų mieliau renkasi būstą kiek atokiau nuo didžiųjų gatvių, kad galėtų mėgautis ramybe ir komfortu. Be to, šiuo atveju verta pagalvoti ir apie gyvenamąją kaimynystę. Siūlome rinktis naujos statybos daugiabučių ar nuosavų namų kvartalus, kur jausitės komfortiškai ir patogiai, be to, šiuolaikiniai projektai orientuoti į gyventojų saugumą ir privatumą.

Jei ieškote būsto atostogoms

Jei laisvą laiką mėgstate leisti pajūryje, tačiau jaučiate nuolatinę įtampą dėl galimybės išsinuomoti būstą, kas sezono metu nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, siūlome pagalvoti apie butą, skirtą komfortiškoms atostogoms, savaitgalio išvykoms ar susitikimams su draugais ir artimaisiais. NT vystytojai pastebi, kad paprastai šiuo atveju pirmenybė skiriama netoli jūros esantiems būstams, apsuptiems ramių pušynų, kurie užtikrina ramybę ir poilsį, leidžia užmiršti kasdienius rūpesčius ir buities vargus.

Jei ieškote buto nuomai

Palanga – vienas populiariausių Lietuvos kurortų, į kurį kasmet susirenka būrys tautiečių ir svečių iš užsienio. Čia turimas butas gali tapti puikia galimybe užsidirbti – nuomojamas būstas ne tik užtikrins nuolatines pajamas, bet ir leis mėgautis privatumu, jei nuspręstumėte patys atvykti į pajūrį ir praleisti čia savaitę ar kelias. Jei ieškote buto nuomai, visų pirma apsibrėžkite savo auditoriją. Jei galvojate apie vidutines pajamas gaunančius pirkėjus, siūlome rinktis mažesnės kvadratūros, patogiai išplanuotus būstus, tinkamus šeimai ar kelių asmenų kompanijai. Jei orientuojatės į didesnes pajamas gaunančius klientus, rinkitės didesnį, prabangiai įrengtą būstą, skirtą komfortiškoms ir išskirtinėms atostogoms pajūryje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *