Patogaus miegamojo ABC

Apstatant ir įrengiant miegamąjį, reikia žiūrėti, kad miegamojo baldai būtų ne tik stilingi, bet ir patogūs. Miegamasis – ypatinga erdvė, kurioje mes dažnai būname panirę į tamsą ir į savo sapnus. Ten būna kelios spintos, būna lova, staliukas. Kaip sukurti tikrai patogų miegamąjį, kad jūsų poilsis būtų labai malonus ir kokybiškas?

Čiužinys

Tinkamas čiužinys – turbūt svarbiausias dalykas, norint gerai išsimiegoti. Žiū, tik apsinakvoji pas ką nors nakčiai, kur čiužinys kitoks, ir jau vartaisi visą naktį, miegoti negali, arba pabundi ir skauda nugarą, šonus. Rinkitės gerą, brangesnį čiužinį, ir visada turėsite kokybišką miegą.

Tinkama lova

Kokybiški baldaiLova turėtų būti tokia, kuri tvirtai jus laikytų, nesibaimintumėte, kad sulūš. Taip pat ji turėtų būti pagaminta sumaniai ir atsargiai, apmąstant tai, kad reikės jums į ją ir neatsitrenkti. Kartais lovos turi tiek daug dekoro detalių, kad lipant į ją penkis kartus susitrenkti, o pabundi jau su mėlynėmis ant rankų ir kojų. Galvokite apie tai, kad dažnai į lovą lips naktį apsisapnavęs, tamsoje sunkiai besiorientuojantis žmogus. Todėl jam tikrai būtų geriau, jeigu lova neturėtų kokių nors keistų dekoracijų ir neįprastų sprendimų, dėl kurių ji taptų net pavojinga.

Apšvietimas nakčiai

Kaip apšviečiate kambarį ir koridorių naktį? Juk kartais tenka keltis ir eiti į vonią, tualetą ar virtuvę – pieno atsigerti. Būtų malonu naktį nenusisukti sprando tamsoje. Tad galvodami apie miegamojo įrengimą, pasirenkite ne tik pastatyti reikiamus baldus, bet ir sukomponuoti tikrai gerą apšvietimą. Tokį, kuris naktį bent šiek tiek suteiks švelnios šviesos, leisiančios jums orientuotis.

Stalelis

Būtinai prie lovos padėkite naktinį stalelį ar lentynėlę. Ten bus, ką padėti – stiklinę vandens, telefoną, ausų kištukus, naktinius akinius, o gal vaistus nuo skausmo, knygą. Jis visada reikalingas, net jeigu prieš tai galvosite priešingai.

Kur atsisėsti

Visgi, miegamajame reikia ne tik prigulti, bet ir prisėsti. Tad padarykite kokį minkštą suoliuką ar fotelį.

Būtinos spintos

Ar visos spintos, kurios buvo jūsų senajame miegamajame, iš tiesų buvo būtinos? Gal buvo ir tokių, kurios tiesiog stovėjo, užėmė vietą, bet naudos iš jų nebuvo? Gal nepelnytai miegamajame laikydavote kokias knygasdokumentus, sąsiuvinius ar nebenaudojamą kosmetiką? Iš tiesų miegamajame reikia tik vienos spintos – drabužių. Tos, iš kurios išsiimate, ir į kurią įdedate. Ir taip kiekvieną rytą, kiekvieną vakarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *