Paslaugos automobilių stiklams

Jeigu nueitume į svetainę http://agnstiklai.lt/, matytume, kad automobilių stiklams tikrai gali būti teikiama nemažai skirtingų priežiūros paslaugų, ir visos jos turi būti atliekamos profesionalų. Jeigu manėte, kad bus geriausia, kad stiklus kažkas apžiūrės ar pakeis paprastame servise, tai visai verta nors vieną kartą detaliau panagrinėti, kokias būtent sąlygas stiklų keitimui ir kitoms paslaugoms suteikia profesionalios įmonės, kurios užsiima būtent auto stiklų tvarkymu.

Stiklų keitimas

Keičiami stiklai automobiliamsViena iš bene dažniausiai pasitaikančių stiklų tvarkymo procedūrų yra stiklų keitimas. Jis vykdomas keliais etapais. Pirmiausia reikia pašalinti visus elementus nuo stiklo, kurie nėra pats grynasis stiklas. Tai ir valytuvai, ir visokie lipdukai, ir tam tikri apdailos elementai. Gal ir iš vidaus bus priklijuoja kažko. Tada yra išmontuojamas senasis stiklas, kuris, priklausomai nuo savo būklės, keliauja į jam skirtą vietą. Tai padarius, metas apšvarinti kėbulo dalis, kurios yra besiliečiančios su stiklu. Išvalomi krašteliai, nepaliekama klijų, dulkių, purvo ir kitų nešvarumų. Tuomet yra ruošiamasis naujasis stiklas, atitinkant tam tikrus reikalavimus. Naudojant specialius klijus bei kitas tvirtinimo priemones, galiausiai yra tvirtinamas naujasis stiklas. O tada, kai baigiasi stiklo keitimas, vėl gali būti grąžinamos nuimtos detalės. Meistrai galbūt atgal sudės tik valytuvus, o apdailas pagal savo nuožiūrą susidės pats mašinos savininkas.

Kada keisti stiklą?

Nėra teisinga manyti, kad automobilio stiklus keisti reikia tik tada, kai iš jų beveik nieko nelieka, kai jie tampa panašūs į mozaiką. Siekiant kokybiško ir saugaus vairavimo, reikia stiklus keisti tada, kai jau ima atsirasti ir mikropažeidimai, nes jie vėliau bus linkę didėti. Tai gali būti galinio stiklo skilinėjimas dėl temperatūrų skirtumų (nes ten būna sumontuotos šildantis tinklelis), arba po nedidelių sutrenkimų, kada kažkas kažkur įskyla. Kartais senąjį nedaug pažeistą stiklą dar būna įmanoma išsaugoti jį sutvarkius, bet tą daryti turėtų meistrai, o ne pats savininkas, pasiėmęs tūbelę lipalo.

Tamsinti langai

Apie mašinas su tamsintais langais ir dainų prikurta, ir anekdotų, ir dar daug ko. Tamsinti langus žmonės nori dėl įvairių priežasčių. Vieni nenori viešumoje būti matomi, kiti daug vežioja gale dalykų, kurių nenori rodyti. Dar kitiems tiesiog mašina gražiau atrodo, kai ne visa perregima, o tik dalis. Todėl ir gali būti stiklai tamsinami. Tai nėra labai brangi paslauga, nes yra klijuojama tam tikra laminato plėvelė iš vidaus. Tačiau tamsinti langus turėtų profesionalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *