Vertingos automobilio dalys

Kai turime seną automobilį, kurio nenaudojame, galime jį parduoti, o galime žiūrėti, kokios likę automobiliu dalys, ir jas pardavinėti. Tačiau tas, kas su mašinomis nedirbęs, net nežinos, ką parduoti, o kas dar visai tiktų ir jums patiems. Kokios auto dalys paprastai brangios ir vertinamos?

Katalizatorius būna išpjautas

Dalys automobiliamsViena nebūtina automobilio dalis, tačiau gana vertinga, yra katalizatorius. Jo vertė gali siekti iki kelių dešimčių eurų ar net iki šimto. Dėl to paprastai senose mašinose katalizatorius jau būna išpjautas. Jis yra susijęs su dujų išmetimo veikla, tačiau ir be šios dalies ta veikla vyksta, o savininkas gali to net nepastebėti, jeigu kur nors auto salone bus išpjautas katalizatorius. Kuo jis toks patrauklus? Tuo, kad yra pagamintas iš gana brangaus metalo, yra visai sunkus, ir vien kaip to metalo medžiaga gali būti parduodamas visai patrauklia kaina. Taigi, nors ji parduodama, tačiau kaip tokios detalės, kurią reikėtų nusipirkti ir įdėti į mašiną, jūs dažniausiai niekada neieškosite.

Ratus galima nusukti

Dar viena dalis, kurią taip pat verta pasilikti sau, jeigu ji neseniai pradėta eksploatuoti – tai yra ratai ir padangos. Jeigu padangas pirkote tik pernai, o su mašina nevažinėjote labai daug, gali būti, kad jums visai neapsimoka parduoti mašiną su tais ratais. Tai yra gana brangi detalė – panašiai kaip jūsų avalynė, taip ir mašinos batukai kainuoja.

Variklio keitimas – didelis nuostolis

Jei sugenda jūsų mašinos variklis, patiriate didelį nuostolį. Kai dėl kokių nors priežasčių tenka keisti naujos mašinos variklį, tada dar investicija ir gali būti laikoma neapverktina, normali. Tačiau, kai labai senos mašinos, vertos vos kelis šimtus eurų, variklis ima gesti, tada turi problemą. Tenka rinktis. Ar palikti mašiną, ar keisti variklį, kurio kaina galbūt yra didesnė negu pati mašina. Tai padarius turėsite ir važinėti su tokia mašina. Ne visada tai padės labai pakelti mašinos vertę, kai ją pardavinėsite, nes už senas mašinas, kad ir kiek jūs ko viduje esate taisę, nelabai kas linkę daug mokėti.

Už veidrodėlius gali tekti permokėti

Šoniniai mašinos veidrodėliai yra, atrodo, kažkokia smulkmena, tačiau visgi jie taip pat yra mašinos dalis, kuri būtina. Ir liūdniausia, kad autentiški mašinos, net ir labai senos, veidrodėliai, gali kainuoti kokį 100 ar daugiau eurų. Tad nors pati mašina tiek nebus verta, gali būti, kad ši autodalis bus brangesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *