Puokštės dėžutėse gali būti sukomplektuojamos ir pagal jūsų norus!

Gėlės tavo mylymajaiTikriausiai, kad paskyrus dešimt – penkiolika minučių apmąstymams, nebūtų įmanoma sugalvoti asmeninės šventės, kurioje nefigūruotų gėlės. Kitaip tariant, ar tai draugo (draugės) gimtadienis, ar tai sveikinimas baigus universitetą, mokyklą, ar tiesiog vardo diena – gėlių puokštės, kaipmat tampa vienu iš pagrindinių akcentų, be kurio išsisukti gali būti ir neįmanoma. Iš vienos pusės gali pasirodyti, kad tai banalus stereotipas, kadangi nuolatos dovanojamos tos pačios gėlės žmogui gali ir pabosti – vis dėlto, pradžiuginsime, nes yra alternatyvių sprendimų rinkoje, kaip tai pavyzdžiui puokštės dėžutėse.

Puokstes dezutese gali būti įsigyjamos iš karto, arba komplektuojamos pagal užsakovų norus. Pavyzdžiui, jeigu norėtumėte išskirtinių kalijų ir eustomų gėlių dėžutės, tai galėtų kainuoti jums apie šešiasdešimt eurų, pabrėžiant tai, kad geliu pristatymas Klaipedoje jau nieko nebekainuotų. Atitinkamai, jeigu jus domintų raudonų rožių dėžutė, kaina galėtų svyruoti nuo penkiasdešimties iki šešiasdešimties eurų už dėžutės vienetą. Vis dėlto, toks gėlių pateikimas yra patrauklesnis, išskirtinis, negu paprastas augmenijos įpakavimas.

Kuomet buvo vykdomos apklausos rinkoje, įvertinus skirtingų socialinių sluoksnių žmonių nuomones, anot jų puokštės dėžutėse atrodo prabangiau, o kainos prasme – finansiškai tai nėra gerokai brangesnis sprendimas. Suvokiant tai, kad už šiek tiek didesnę kainą gali būti pasiekiamas emociškai stipresnis rezultatas, tikriausiai, kad kelių eurų investicija nepakenktų niekam. Papildomai pažymima, kad kai yra komplektuojamos pastarosios gėlių puokštės dėžutėse, stengiamasi nuodugniai atrinkti pačius gražiausius žiedus, jog šie nebūtų pažeisti šalnos, minimaliai apvytę, ar panašiai. Kaip alternatyvus sprendimas, tai išties puiki išeitis.

Primename, kad perkant jau paruoštas komplektacijas, gėlių pristatymas Klaipėdoje jums nieko nekainuos. Puikiausia tai, kad tokia gėlių pristatymo išeitis patenkins ir paskutinės minutės sprendimų lūkesčius, kadangi didžioji dauguma užsakymų gali būti priimami iki vėlyvo vakaro. Taigi, atitinkamai, jeigu jūsų artimo žmogaus svarbi proga jau kitą dieną – nieko tokio, kadangi užsakymus pateikus, kad ir vėlai vakare, sekančią dieną žmogus jausis įvertintas, pamalonintas ir laimingas, kadangi, kaip ir buvo pabrėžta, toks gėlių pateikimas įprastai suteikia stipresnes emocijas.

Puikiausiai yra tai, kad nebūtina rinktis iš pačių populiariausių gėlių – tarkime, jeigu jūsų artimo žmogaus mėgstamiausios gėlės yra bijūnai, užsakymą galite deleguoti pardavėjui ir jis iš pastarųjų gėlių suburs pačią gražiausią įmanomą puokštę dėžutėje. Tiesa, tokių išskirtinių sprendimų kainos turėtų skirtis, tačiau visuomet atsižvelgiama į pačios gėlės savikainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *