Šilkmedžio uogos – sveikatos šaltinis

šilkmedžio uogosŠilkmedžio uogos yra mažytės, baltos arba purpurinės spalvos uogos, kurios pasižymi labai naudingomis savybėmis ir kurias rekomenduojama valgyti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jos auga labai drėgnose vietovėse, pelkynuose, tad Lietuvoje šių uogų išaugtini natūraliai nepavyksta. Visgi, importuojama produkcija atitinka ES reikalavimus, tad jose išlieka visos naudingosios jų savybės.

Šilkmedžio uogos

Kodėl šilkmedžio uogos yra taip giriamos? Kadangi jos turi labai daug naudingųjų savybių, kurios reikalingos žmogaus organizmui. Siekiant supaprastinti jų naudojimą kartais šilkmedžio uogos yra pateikiamos miltelių pavidalu. Miltelius rekomenduojama dėti į įvairiausius patiekalus taip ne tik pagardinant jų skonį, tačiau taip pat padedant organizmui būti kur kas sveikesniam dėl acai uogų savybių. Šilkmedžio uogos dažnai pavadinamos vitaminų krepšeliu, kadangi jose yra labai daug medžiagų reikalingų žmogaus organizmui. Tiesa, ne tik tam, kad organizmas būtų sveikas, tačiau ir tam, kad jis būtų gražus.

Šilkmedžio uogų nauda

1. Šiose uogose yra labai daug vitaminų, kurie padeda Jūsų organizmui būti kur kas sveikesniu: vitamino A, vitamino C, vitamino E, vitamino B1, vitamino B2, vitamino B3. 2. Šilkmedžio uogos turi ir daugiau maistingų medžiagų, kurios skirtos sėkmingam organizmo funkcionavimui: kalis, kalcis, magnis, varis, cinkas… 3. Šiose uogose taip pat yra labai daug amino rūgščių, kurios padeda organizmui tinkamai funkcionuoti: mononesočiųjų riebalų, fitosterolių, maistinių skaidulų, esminių riebalų rūgščių (omega-3, omega-6, omega-9).

Uogų vartojimas

Šilkmedžio uogos pateikiamos labai patraukliu pavidalu ir suteikia galimybę visiškai nesukti galvos dėl jų vartojimo. Tai reiškia, kad galima jas paprasčiausiai dėti į įprastus patiekalus, o tam nereikia jokio specifinio pasiruošimo. Didelis pliusas ir tai, kad šios uogos yra beveik be jokio skonio, tad jie nepakeis Jūsų sukurtų patiekalų skonio bei aromato. Valgysite tai, ką visada, o nauda bus didelė.

Šios uogos labai puikiai tiks ir tokiu atveju, kai darote žalius kokteilius. Juose ir taip jau yra apstu vitaminų, kurie reikalingi mūsų organizmui, o jeigu dar įdėsite šių miltelių – nauda bus dar didesnė. Jie taip pat labai puikiai tinka į bet kokias sriubas, salotas, galite dėti ir į jogurtus. Tai puikus būdas jaustis puikiai ir tuo pačiu skaniai maitintis.

Bendra informacija

Šilkmedžio uogų kilmės šalis yra Kinija, tačiau kokybė tikisi puiki, tad nereikia dėl to baimintis. Sudėtis: pakuotėse parduodamas produktas susideda iš 100 % šilkmedžio uogų. Gauta mišinį galite laikyti įprastoje kambario temperatūroje. Nereikia jokios specialios vietos. Vartokite iki galiojimo laiko pabaigos. Vėliau vartoti neberekomenduojama.

Šilkmedžio uogos labai dažnai pavadinami tikru stebuklu, kadangi jie padeda ne tik išlaikyti tinkamą organizmo būklę, tačiau taip pat ir susitvarkyti jau su iškilusiomis ligomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *