Išparduodame viską, atlaisviname vietos

Parduoti nenaudojamus daiktus visuomet verta. Dabar nemokami skelbimai internetu tam suteikia palankiausias sąlygas. Lengvai ir greitai išpardavę tą, ko nereikia, netrukus galėsite džiaugtis tokio poelgio privalumais.

Parduosite daiktus – gausite pinigų ir turėsite daugiau vietos

Kai planuojame savo būsimo būsto vietą, kartais manome, kad jam reikės daugiau vietos, nei prireikia iš tiesų. Jeigu mūsų daiktai bute užimtų mažiau vietos, tuomet galėtume išsitekti mažesnėje erdvėje. O kiek tų daiktų pas mus stovi nereikalingų. Pagalvokite, ar tikrai visą likusį gyvenimą norite mokėti paskolą už tai, kad du kvadratinius metrus namie užima nenaudojamos padangos. Arba nenaudojamas ir niekieno nemėgstamas fotelis. Kodėl užsienyje apsistojus kartais užtenka ir mažiausio kambarėlio, o namų reikia šimto arų. Nes vietą užima išties nereikalingi daiktai. Parduokite juos. Atlaisvinsite vietos ir gausite už juos pinigų.

Baldai

Skelbimų portalasPirmas dalykas, kuris turėtų atsidurti ten, kur yra nemokami skelbimai, tai jūsų nereikalingi baldai. Garantuotai jų turite per daug. Kažko nenaudojate. Gal virtuvės stalas niekada taip ir nebuvo pradėtas naudoti funkcionaliai, nes po šiuo mažu staleliu laikote mažas spinteles, kuriose tik nereikalingi rakandai? Puiki proga atlaisvinti tą vietą, senas spinteles parduoti ar padovanoti. Nemokami skelbimai tam puikiai pasitarnaus. Gal kažkur jau penkis metus riogso sena nenaudojama sofa ar foteliai? Paklauskite savęs sąžiningai, po kiek metų jums iš tiesų reikės šio baldo? Gal tikrai labai negreitai? Metas atsikratyti senų griozdų, už kurių laikymą turite mokėti savo gyvenamojo ploto vieta.

Senos knygos

Knygos puošia interjerą, tačiau kai jų per daug, verta pagalvoti apie skaitmeninių knygų naudą. Juk tikrai mums nėra būtina laikytis visų „Drąsiųjų kelių“ ir „Karo ir taikos“ tomų, ypač turint omenyje, kad daugiau niekada jų neskaitysime. Kiek knygų iš turimų planuojate skaityti? Kurios jums atrodo tikrai labai brangios? Pasilikite tik tas, kurias nuolatos naudojate, arba kurios tokios jums asmeniškai vertingos, kad nė už ką neparduotumėte. Visa kita parduokite – nustebsite, kiek daug vietos atsiras namuose.

Dekoracijos ir papuošimai

Per metus namuose susikaupė daug magnetukų, skulptūrėlių, keistų vazų, žvakių, paveikslų ir panašių dalykų, kuriuos žmonės kartais dovanoja vieni kitiems, o kartais kažką tokio tiesiog parsivežate iš kelionės. Tačiau juk tikrai ne visko jums reikia bute, tie daiktai galiausiai tampa namus užpildančiu turiniu, kurio jums nereikia. Metas išsiparduoti ir tokius daiktus.

Naminiai augalai

Jeigu namuose per daug gėlių, jas irgi galite parduoti. Tiesa pasakius, iš to net ir įmanoma pasidaryti pelno, jeigu mokėsite veisti tikrai populiarius, rinkoje paklausius augalus ir juos atitinkamai pardavinėti.

Drabužiai, avalynė

Tai dar vieni dalykai, kurie tikrai pas jus yra, ir kurių jums tikrai reikia ne visų. Drąsiai parduokite tuos senus paltus, striukes ir kitus nenaudojamus rūbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *