Statyboms trukdo prastas privažiavimas

Truck FindStatybų aikštelėje, nori, nenori, atsiduria sunkiasvorių transporto priemonių, kurios atlieka sunkias užduotis ir labai palengvina darbą. Tik pažvelkite į jas: https://www.truckfind.lt/specializacijos/sunkvezimiai-savivarciai-su-kranu. Tačiau turi būti ir galimybė toms priemonėms atsidurti tam tikroje vietoje. Tad kartais statybas labai apsunkina ne kas kita, o itin blogas privažiavimas prie kažkurios vietos, kur ketinama statyti.

Kokios sunkiasvorės atvažiuos?

Galima tik įsivaizduoti, kaip bus naudoti sunkvežimiai statybų metu. Jie ir vežios žvyrą, ir statybines kitas birias medžiagas, ir armatūrą gabens, ir medieną, ir betoną, ir išveš senas atliekas ar griuvėsių likučius. Sunkvežimis būtinas gerai vykstantiems statybos darbams, taip pat, kaip ir savivartis. Taip pat labai reikia statybose ir krano, kuris turėdamas grėsmingą išvaizdą atlieka didžiulius darbus – užkelia pačius galingiausius krovinius. Griovimo darbams bus reikalingas buldozeris, betono maišymui gali būti naudojama gigantiška betono maišyklė. Priklausomai nuo statybų pobūdžio, gali tekti naudoti traktorius, o taip pat į statybos vietą atvažiuoti ir su puspriekabėmis, džipais.

Privažiavimas – svarbu

Jau kurį laiką vilnietis Tomas pardavinėja savo sklypą miesto centre. Tačiau parduoti labai sunku, nes nėra privažiavimo sunkiasvorėms mašinoms, naudoti sunkvežimiai nepralįs ten siauromis gatvelėmis. „Manau tas pats nutinka visiems sklypų savininkams centre. Pastatas, kuriame gyvenome, nebebus eksploatuojamas. Todėl pardavinėjamas tiesiog sklypas, su tikslu nugriauti pastatą. Padaryta, kad būtų plataus panaudojimo galimybės, galima čia statyti bus įvairaus tipo pastatus. Taigi, čia planuojamos statybos, vieta kažkokiam statiniui, ar komerciniam, ar gyvenamajam, nuostabi. Tik klausimas – kaip tą statinį čia pastatyti? Tą klausimą užduoda visi, kas nori čia pirkti šią vietą. Dažniausiai ateina, pasidairo, pamąsto ir svarsto, ką toliau daryti. O tikrai juk būtų galima kažką protingo sugalvoti ir pastatyti protingą pastatą. Tačiau nėra kaip. Kaip čia privažiuos sunkvežimiai, traktoriai, buldozeriai, kranai? Tiesiog sunku įsivaizduoti, nes net ir lengvoji mašina čia sunkiai pralenda. Taip ir pardavinėjame aukso vertės sklypą jau keletą metų, ir nieko padaryti negalime, jo niekaip neina parduoti. Taigi, tikimės stebuklo, gal pagaliau savivaldybė padarys kažkokį geresnį pravažiavimą ir bus galima normaliai parduoti sklypą. Nes patys jau esame už paskolas pasistatę namus kitur, išsikėlę gyvename. Tačiau visgi reikia galvoti, kaip čia viską padaryti taip, kad būtų galima ir parduoti, grąžinti greičiau paskolas. Nesinori, kad prasidėtų būstų kainų kritimas, nes tuomet būtų išvis sunku parduoti šią vietą. Laikas parodys, kaip mums seksis“, – sako jis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *