Kaip saugoti nuomotą automobilį

Nuomos paslaugosGalbūt jums sunku įsivaizduoti, kad iš https://www.turbonuoma.lt išsinuomotas automobilis gali būti ne visiškai saugomas. Tačiau kiekvienas, kas nuomojasi mašiną, turėtų kaip reikiant ją puoselėti, juk viskas kainuoja. O kiek juoko kelia viena ne itin sena Simpsonų serija, kurioje Haumeris nuomotoje mašinoje daro viską, ką tik galima daryti blogiausio, nes ji nuomota, taigi, nereikia saugoti. Deja, tai visiškai prieštarauja realybei. Iš tiesų, išsinuomavus mašiną ne tik dėl bendrų padorumo taisyklių, bet ir dėl įsipareigojimų, mašiną reikia saugoti.

Išlaikyti švarią

Ar tai būtų ilgalaike automobiliu nuoma Vilniuje, ar mašiną turėtumėte trumpesniam laikui, visada labai svarbu bus, kad ji išliktų iš tiesų švari. Jeigu nesugebėsite to išlaikyti, vėliau tikrai gailėsitės. Geriausia būtų mašinoje išvis nevalgyti. Juk jeigu nuomojotės mašiną, tai turbūt tam, kad kažkur galėtumėte nuvažiuoti. Koks tikslas prisiryti jau automobilyje, jeigu vėliau galite normaliai pavalgyti kokioje nors protingoje vietoje? Taip ir darykite, tuomet ir jūsų mityba bus kokybiškesnė, sveikesnė, įsimintinesnė, ir automobilis išliks kur kas švaresnis ir gražesnis. Ir patiems dėl to bus maloniau.

Nepalikti nesaugiuose kvartaluose

Automobilis turbūt bus draustas net ne vienos rūšies draudimu, tačiau nuo vagystės mašiną saugoti derėtų ir jums, o ne tik viską patikėti draudimui atlyginti. Pirmiausia, gali dingti jūsų pačių daiktų. O antra – tikrai nėra puiki mintis nuomotis automobilį tam, kad jį pavogtų arba apvogtų. Šiuo atveju, jums taip pat kliūtų daug problemų aiškinantis su teisėsauga, kaip čia taip nutiko. Tad nepalikite mašinos ten, kur nepaliktumėte ir savo mašinos ir dar su brangiais daiktais.

Valykite ją

Visgi patiems bus smagiau, jeigu ilgai naudojant mašiną paskutinę dieną neatiduosite jos kaip iš bulviakasio, o ji bus geros formos. Jeigu reguliariai valysite, plausite mašiną, jums bus patiems kelionės malonesnės. Ir bent jau jausite, kad turite tikrai gerą mašiną. Mat po purvo sluoksniu pasislėpę automobiliai visi atrodo vienodai.

Būkite atsargūs su augintiniais

Nors jūs ir teigiate, kad kai jūsų šuniukas plėšo damų kojines, jis tik sveikinasi; kad kai nuo jo skrenda pūkai, tai jis visai palyginus nesišeria; kad kai loja ant žmonių, jis tik loja ir nekanda – yra ir kita šių reiškinių vertinimo galimybė. Būkite tikri, kad mašinoje nepaliksite pluošto savo augintinio kailio, kad jis tikrai kur nors nenusišlapins ir nesudraskys salono.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *