Šilumos siurbliai oras vanduo: elektros sąnaudos, leidžiančios finansiškai sutaupyti perpus

Šilumos siurbliai oras vanduo yra puikus pasirinkimas, jei norite namuose įsirengti atsinaujinančiosios energijos sistemą. Tokios sistemos leis jums gerokai sumažinti sąskaitas už energiją, taigi ir išlaidas vandeniui šildyti žiemą ir vėsinti vasarą. Šilumos siurbliai oras vanduo elektros sąnaudos yra iki 50 % mažesnės jūsų namuose žiemą ir 30 % – vasarą, visus metus palaikydami pastovią temperatūrą ir drėgmę.

Kokie privalumai skatina lietuvius pirkti oras vanduo šilymo sistemas be mažesnių elektros sąnaudų?

Didelis efektyvumas: Šilumos siurbliai oras vanduo yra daug efektyvesni nei kitų tipų geoterminės sistemos, kurioms reikia gręžti skylę žemėje. Tiesą sakant, su ta pačia energija, kurios reikia namui apšildyti įprastu degimo katilu, moderniausi šilumos siurblių modeliai gali garantuoti didesnį komfortą visais metų laikais ir palaikyti pastovų drėgmės balansą bei temperatūrą jūsų namuose tiek šaltomis žiemomis, tiek karštomis vasaromis.

Ekonomiškumas: Šilumos siurbliai oras vanduo dėl didelio efektyvumo ir mažų priežiūros išlaidų gali sutaupyti iki 50 % lėšų, palyginti su tradiciniais katilais. Efektyviausi modeliai gali veikti ir kaip oro kondicionieriai su inverterine sistema.

Mažos sąnaudos: Kadangi šildytuvai kaip kurą naudoja elektrą, jie leidžia taupyti degalų sąnaudas ir iki 80 % sumažinti išmetamo CO2 kiekį.

Klimato kontrolė: Šilumos siurblys cirkuliuoja šaltnešio skystį per kolektoriaus, įrengto ant namo stogo arba išorinių sienų, vamzdžius. Šis skystis sugeria šilumą iš išorės ir perduoda ją į patalpose išvedžiotą šildymo sistemą.

Išmaniosios funkcijos: Moderniausi šilumos siurbliai turi daug išmaniųjų funkcijų, kurios turi savo privalumų. Yra pastebėta, kad naujieji modeliai naudoja šiek tiek daugiau elektros energijos nei paprastesni modeliai, tačiau gaunama nauda visą tai atperka.

Naujos kartos šilumos siurblių programinę įrangą galima užprogramuoti pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Pavyzdžiui, galite užprogramuoti, kad sistema nustatytų skirtingą temperatūrą skirtingose patalpose arba automatiškai išjungtų šildymą, kai išvykstate kelioms dienoms. Jei norite ryte atsikelti ir atsigaivinti grynu oru, galite užprogramuoti, kad šildytuvas pradėtų veikti valanda anksčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *