5 plaukų serumo naudojimo privalumai ir kaip pasirinkti tinkamą

Serumas plaukamsPlaukų serumai yra bene mažiausiai suprantamas plaukų produktas rinkoje. Jie taip pat yra vieni iš labiausiai neįvertintų. Tačiau kodėl taip yra? Gal todėl, kad jie neatrodo tokie šaunūs ir įdomūs kaip plaukų putos ar geliai. O gal todėl, kad jos gali atrodyti tarsi vidinė plaukų priežiūros pasaulio paslaptis – juk kiek kartų matėte serumą plaukų produktų reklamoje? Bet jei manote, kad tai reiškia, jog plaukų serumai neverti jūsų laiko, galvokite iš naujo! Šiame straipsnyje paaiškinsime, kas tiksliai yra serumas, kaip jis pritaikomas jūsų plaukų priežiūros rutinoje, ir pateiksime 5 priežastis, kodėl turėtumėte jį naudoti kasdien. Serumas plaukams ir rinkos tendencijos.

Kas yra plaukų serumas?

Plaukų serumas – tai lengvas, aliejinis plaukų produktas, kurį galima tepti ant drėgnų arba sausų plaukų. Jį reikėtų tepti prie šaknų, daugiausia dėmesio skiriant probleminėms sritims, kurioms norite suteikti blizgesio ir atkurti pažeidimus. Serumuose paprastai būna daugiau aliejų nei kituose plaukų produktuose. Todėl jų tekstūra yra gana tiršta ir sodri – daug tirštesnė nei plaukų kremo ar plaukų kaukės. Dėl to serumai taip pat yra tokie veiksmingi gydant pažeistus plaukus. Be to, serumus lengva tepti, jie neriebūs ir gali būti naudojami tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų. Dėl to juos naudoti neįtikėtinai patogu, ypač jei turite įtemptą dienotvarkę.

Kokia jo nauda plaukams?

– Sukuria glotnų, glotnų pagrindą plaukams formuoti – tai bene didžiausias plaukų serumo naudojimo privalumas. Serumas yra puikus bet kokios šukuosenos pagrindas. Dėl jo jūsų sruogos gali tapti blizgesnės ir glotnesnės, be to, jis sukuria puikų pagrindą šukuosenai formuoti. – Apsaugo plaukus nuo džiovinimo ir karščio daromos žalos

– Kitas svarbus serumo naudojimo privalumas yra tas, kad jis padeda apsaugoti plaukus nuo žalos, kurią sukelia plaukų formavimas. Taip yra todėl, kad serumų sudėtyje yra aliejų, kurie yra lengvi ir sulaiko drėgmę.

– Plaukams suteikia blizgesio ir švelnumo

– Plaukų serumas taip pat gali suteikti plaukams blizgesio ir švelnumo. Tai ypač naudinga, jei jūsų plaukai sausi, lūžinėjantys arba šiurkštūs.

– Plaukai tampa lengviau valdomi

– Serumas ne tik suteikia plaukams puikią išvaizdą, bet ir palengvina jų tvarkymą. Taip yra todėl, kad serumai yra lengvi, t. y. neapsunkina plaukų.

5 plaukų serumo naudojimo privalumai

– Sukuria glotnų ir glotnų pagrindą plaukams formuoti – Tai bene didžiausias plaukų serumo naudojimo privalumas. Serumas yra puikus pagrindas bet kokiai šukuosenai. Dėl jo jūsų sruogos gali tapti blizgesnės ir glotnesnės, be to, jis sukuria puikų pagrindą šukuosenai formuoti. – Apsaugo plaukus nuo džiovinimo ir karščio daromos žalos – Kitas svarbus serumo naudojimo privalumas yra tas, kad jis padeda apsaugoti plaukus nuo žalos, kurią sukelia plaukų formavimas. Taip yra todėl, kad serumų sudėtyje yra aliejų, kurie yra lengvi ir sulaiko drėgmę. – Plaukams suteikia blizgesio ir švelnumo – Plaukų serumas taip pat gali suteikti plaukams blizgesio ir švelnumo. Tai ypač naudinga, jei jūsų plaukai sausi, lūžinėjantys arba šiurkštūs. – Plaukai tampa lengviau valdomi – Serumas ne tik suteikia plaukams puikią išvaizdą, bet ir palengvina jų tvarkymą. Taip yra todėl, kad serumai yra lengvi ir neapsunkina plaukų. – Galima naudoti ir drėgniems, ir sausiems plaukams – Galiausiai, serumus labai lengva naudoti. Juos galima naudoti tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų – kad ir kas jums labiau patiktų.

Kaip išsirinkti tinkamą serumą savo plaukų tipui?

Rinkdamiesi plaukų serumą, turite pagalvoti apie savo plaukų tipą, plaukų formavimo poreikius ir savo pageidavimus. Pavyzdžiui, ar norite serumo, skirto garbanojimuisi ir pažeidimams šalinti, ar tokio, kuris gydo sausumą ir trapumą? Taip pat nepamirškite, kad plaukų serumai skiriasi nuo plaukų aliejų. Jų tekstūra yra daug tirštesnė, jie skirtingai tepami ir naudojami. Plaukų aliejai tepami ant plaukų galiukų, o serumai – ant plaukų šaknų. Taip yra todėl, kad aliejai yra sunkesni už serumus, todėl juos tepant ant plaukų šaknų plaukai atrodytų riebūs.

Grožis – tai dvasinė būsena, tačiau puiki išvaizda prasideda nuo sveikų plaukų. Kad šį rudenį jūsų plaukai atrodytų ir jaustųsi kuo geriau, vadovaukitės šiais paprastais plaukų priežiūros patarimais.Visi žinome, kad švarūs (ir sausi) plaukai yra pirmas žingsnis siekiant išsaugoti jų sveikatą, tačiau yra keletas kitų būdų, kaip apsaugoti savo plaukus drėgnais vasaros mėnesiais ir vėsiomis rudens dienomis. Jei bandote užsiauginti plaukus arba tiesiog jaučiate, kad norėtumėte jiems skirti šiek tiek priežiūros, skaitykite toliau ir sužinokite aštuonis puikius patarimus, kaip geriau jais pasirūpinti.

Tinkamai išdžiovinkite plaukus

Vienas iš lengviausių būdų pažeisti plaukus – leisti jiems būti per daug drėgniems. Nors drėgni plaukai puikiai tinka apimčiai ir ilgiui padidinti (apie tai plačiau vėliau), jie taip pat gali lūžinėti, jei nebūsite atsargūs. Kai kurių šių problemų galite išvengti: – Venkite šampūnų su sulfatais, kurie gali pašalinti iš plaukų eterinius aliejus. – rečiau plauti plaukus, nebent jiems to reikia. – Prieš džiovindami plaukus džiovintuvu, naudokite rankšluostį, kad sugertumėte kuo daugiau vandens. – Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, kai tik įmanoma. Jei vis dėlto reikia naudoti plaukų džiovintuvą, naudokite žemą jo lygį ir venkite tiesioginio kontakto su galva. Be to, įsitikinkite, kad džiovintuvas vienoje vietoje nelaikomas per ilgai.

Nešukuokite šlapių plaukų

Gali atrodyti, kad tai nesudėtinga, tačiau tai klaida, kurią daro daugelis iš mūsų. Vanduo yra didžiausias plaukų priešas, o kai plaukai šlapi, jie labai trapūs. Venkite šukuoti šlapius plaukus, o vietoj to švelniai iššukuokite plaukus plačiašakėmis šukomis arba pirštais. Jei sunku susipainioti arba norite suteikti plaukams šiek tiek apimties ir ilgio, plaukus šukuokite plačių dantų šukomis, kol jie dar šlapi. Tai šiek tiek pakels plaukus ir padės jiems greičiau išdžiūti. Tik būtinai naudokite šukas plačiais dantukais ir būkite švelnūs. Kai plaukai išdžiūsta, stenkitės vengti karštų volelių. Jie gali labai pakenkti jūsų plaukams, todėl naudokite juos retai, jei apskritai naudojate.

Pridėkite baltymų

Sausesniems plaukams padidintas baltymų suvartojimas gali padėti sustiprinti ir sukurti plaukų struktūrą. Vis dėlto nenorėkite persistengti – dėl baltymų pertekliaus gali susidaryti per daug sankaupų, o tai tik pablogins jūsų plaukų problemas. Daug baltymų turintys maisto produktai yra kiaušiniai, žuvis, sūris, soja, pupelės, riešutai ir jogurtas. Taip pat galite kartą ar du kartus per mėnesį išbandyti baltymines priemones – kaukę arba purškiklį – kurios padės pamaitinti plaukus ir išlaikyti juos stiprius. Jei jūsų plaukai ploni, dėl per didelio baltymų kiekio jie gali atrodyti ir jaustis riebūs, todėl geriau jų vengti.

Saugokite plaukus nuo karščio ir drėgmės

Šis punktas svarbus, jei turite garbanotus arba banguotus plaukus. Garbanoti plaukai ypač jautrūs drėgmei ir garbanojimuisi, todėl svarbu juos apsaugoti formuojant. Stenkitės naudoti purškiklį nuo karščio, kad sumažintumėte žalą, kurią jūsų plaukams padarys garbanojimas ar džiovinimas džiovintuvu. Jei jūsų plaukai natūraliai garbanoti, geriausia leisti jiems išdžiūti ore, o ne džiovinti džiovintuvu. Jei jūsų plaukai natūraliai turi bangas, naudokite difuzorių ant džiovintuvo, kad jas paskatintumėte. Jei turite tiesius plaukus, nebijokite naudoti garbanojimo žnyplių ar lazdelių, kad rudenį išbandytumėte naują išvaizdą. Tik būtinai naudokite purškiamąją priemonę, apsaugančią nuo karščio, ir naudokite aukštą lygintuvo ar lazdelės kaitinimo lygį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *