5 priežastys, kodėl dienos stovyklos yra geriau nei vasaros stovykla

Vasaros stovyklose vaikai patiria nuotykių ir įspūdžių, nes dienų dienas praleidžia lauke tyrinėdami ir susipažindami su naujais žmonėmis. Daugeliui stovyklautojų tai vienintelis atotrūkis nuo įprastos rutinos. Tačiau ar tikrai vasaros stovykla yra geriausias pasirinkimas jūsų vaikui? Priklausomai nuo jūsų vaiko amžiaus ir interesų, stovykla gali būti idealus pasirinkimas. intellectus.lt ir vaikų poilsis.

Stovyklautojai gali pasirinkti veiklas

Intellectus.ltVasaros stovyklos veiklą planuoja profesionalūs darbuotojai. Nors daugumoje stovyklų galima rinktis iš kelių veiklų, jūsų pasirinkta veikla gali labai apriboti jūsų vaiko patirtį. Dienos stovykloje jūsų vaiko pasirinktą veiklą planuoja pats vaikas. Tai reiškia, kad jūsų vaikas gali laisvai pasirinkti, kokioje veikloje dalyvauti, kiek laiko joje nori dalyvauti ir ko joje mokosi. Jūsų vaikas taip pat turi galimybę keisti veiklą, jei jį sudomina kas nors nauja. Yra du pagrindiniai veiklos pasirinkimo privalumai. Pirma, jūsų vaikas gali pasirinkti, ko jis mokosi, o tai kai kuriems vaikams gali būti naudinga ir netgi padėti siekti karjeros! Antra, jūsų vaikas gali dalyvauti veikloje, kuri jam patinka ir kuri jam sekasi, todėl jis nešvaisto laiko veikloms, kurios jam nerūpi. Tai gali padėti jūsų vaikui išvengti nuobodulio, kuris gali lemti netinkamą elgesį ir žemą savivertę.

Jokio spaudimo dalyvauti grupės žaidimuose

Vasaros stovyklose dažnai būna privalomų žaidimų. Šiuos žaidimus veda darbuotojas arba patarėjas. Žaidimai organizuojami pagal nustatytą tvarkaraštį. Dienos stovykloje yra tik keletas užsiėmimų, todėl jūsų vaikui nereikia dalyvauti privalomuose žaidimuose. Jei jūsų vaikas nenori dalyvauti, nėra jokio spaudimo jį versti. O jei jūsų vaikas nenori žaisti žaidimo, jis visada gali pakeisti veiklą arba pažaisti kitoje veikloje. Dienos stovykloje nėra suplanuotų veiklų, todėl jūsų vaikas gali laisvai rinktis savo veiklą ir renginius. Tai gali būti naudinga vaikams, kurių dėmesio koncentracija trumpesnė nei kitų.

Dienos stovyklose galima lanksčiau planuoti laiką

Vasaros stovyklos dažnai vyksta pagal nustatytą tvarkaraštį. Šis grafikas gali būti sudarytas pagal sezoną arba priklausyti nuo galimybės sportuoti lauke. Dienos stovyklos veikia lankstesniu grafiku, todėl šeimos gali pasirinkti joms tinkamiausią laiką. Kai kuriose stovyklose užsiėmimai vyksta ryte ir po pietų, kitose – ryte, viduryje dienos ir vakare. Tokia įvairovė gali padėti šeimoms, turinčioms skirtingus tvarkaraščius, rasti geriausiai jų poreikius atitinkančią stovyklą. Stovyklos gali būti lanksčios ir kitais atžvilgiais. Kai kuriose dienos stovyklose pagal tvarkaraštį siūlomas laisvas laikas užsiėmimams, o pagal tvarkaraštį – laisvas laikas menams ir amatams arba žaidimams. Kai kuriose net siūlomas laisvas laikas pietums ir laisvas laikas užkandžiams bei kitiems užsiėmimams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *