Būstas senamiestyje: kodėl aš apie jį svajoju

Butas senamiestyjeAš esu tu, ir jeigu man pasiūlymai naujiems butams Senamiestyje skamba nuostabiai, tai taip pat jie turi atrodyti ir tau. Jeigu aš svajoju apie būstą senamiestyje, reikia pripažinti, kad tai populiari svajonė. Niekas nesvajoja apie ankštą tamsų kambarį medinės trobos gale Naujininkuose, niekas nesvajoja apie trobą Kirtimuose ar butą sename Žirmūnų bendrabutyje, garsėjančiame gaisrais. Visi svajoja apie naujos statybos butus prie upės Vilniaus centre, arba apie autentišką paveldą – butą Senamiestyje. Kodėl aš apie jį svajoju? Štai keletas priežasčių, kurios aktualios ir tau.

Naujas butas – naujas gyvenimo lapas

Visų pirma, būtent naujo buto man norisi dėl to, kad tai naujas lapas. Tai nauja švari knyga, o ne tik kitas jos puslapis. Tai tas pats, dėl ko žmonės nori ir naujų namų tam tikrose žemėse. Taip yra todėl, kad visi iš tiesų norime to paties. Norime laimės, meilės, gėrio ir grožio. Ir visko viename. Naujas butas – tai nauja knyga, kurią jūs pradėsite naujai. Tai visiškai ne tas pats, kas nusipirkti iš varžytinių seną kambarį su svetimais daiktais ir gal tame kambaryje nusižudžiusiu savininku. Toks butas turi savo aurą, istoriją, ir pradėti naują jo skyrių yra ypatingai sunku, net jeigu tuo momentu jūs tikrai labai stengiatės, net jeigu gyvenate visiškai kitaip nei tie, kurie ten gyveno anksčiau.

Senamiesčio dvasia kasdien

Aišku, kad norisi buto Senamiestyje. Kur aplink veikia daugybė jaukių kavinaičių, kur visada sukasi turistai ir sukelia nenutrūkstamo judėjimo idėją. Kur visą laiką gali labai daug visko pamatyti, padaryti, rasti veiklos vos išėjus į lauką. Tai šurmulys ir judėjimas, kurio taip visiems norisi. Tai dalykai, kurie mums natūraliai atrodo reikalingi ir verti kokybiško gyvenimo.

Mažo miestelio idilė didelio miesto centre

Dar vienas įdomus dalykas – tai mažo miestelio idilė didelio miesto centre. Kai gyveni Senamiestyje, Užupyje, Žvėryne – viskas pasiekiama tiesiog kojomis, nereikia niekur važiuoti. Gali niekada neišlįsti iš Senamiesčio, ir jaustis tiesiog būtent tos vietos gyventoju, negyvenančiu kažkur kitur, kažkur kitoje vietoje. Tai visiškai kas kita, negu gyvenimas kur nors priemiestyje ar soduose, kur judėjimas pareikalauja ypatingų pastangų ir būtinų vairavimo teisių, nes kitaip tiesiog negali išvis pajudėti iš vietos. Žinai, kad tuomet esi turtingas, jeigu turi gerą būstą prestižinėje vietoje, nes jo vertė niekada nekris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *