Vestuviniai žiedai „Fabero“ – prabangos ir natūralumo ženklas

Vestuviniai žiedai „Fabero“ – tai unikaliai tarpusavyje suderinti moteriški ir vyriški žiedai, kuriuos būtų galima pavadinti vienetinais. Nežinantiems, kokio dizaino žiedus gaminti pagal užsakymą, šie žiedai padiktuos nematyto dizaino taisykles ir leis atsikvėpti galvojant apie savo kuriamą dizainą. Šių žiedų pliusas – neįprastos paviršių tekstūros, kurios jau iš pirmo, trumpo žvilgsnio gali pasirodyti ypatingai modernios.

Vestuviniai žiedaiGalima drąsiai ir tvirtai teigti, jog vestuvinių žiedų „Fabero“ pasirinkimas skirtas prabangą mėgstantiems žmonėms. Tai išduoda ne tik išskirtinai įdomus dizainas, bet ir subtilus ant žiedų esančių detalių derinimas tarpusavyje. Jos nėra identiškos, tačiau per lygiai taip pat per daug ir nesiskiria vienos nuo kitų. Prabangą šių žiedų dizaine pažymi dar nematytas detalių derinimo išskirtinumas.

Žodis „Fabero“ kai kuriems žmonėms gali priminti miestelį Ispanijos Šiaurės Vakarų dalyje, kuris buvo žinomas dėl mažos žemdirbių, ūkininkų ir anglies kasybos bendruomenės darbų. Spėjama, kad vestuvinių žiedų „Fabero“ pavadinimas kildinamas iš šio miestelio todėl, kad žmonės būtų priartinti prie natūralumo pojūčio. Vieša paslaptis, jog tai, kas natūralu, ekologiška – turi didesnę kainą ir yra labiau vertinama. Asociacijos su natūraliais, gamtiškų formų žiedais ilgai ieškoti nereikia.

Esant gausiai vestuvinių žiedų pasiūlai, būtų naudinga apžvelgti daugiau kūrinių, tačiau pastebima, jog vienetiniai, išskirtinio dizaino žiedai sulaukiau vis didesnio dėmesio. Motyvai gali būti įvairūs: žmonės pasiilgo natūralumo, jie siekia prabangos, nori sužavėti save ar aplinkinius, o gal tiesiog nenori sureikšminti pasirinkimo ir perka tuos žiedus, kuriuos rekomeduoja pardavėjai. Bet kokiu atveju, „Fabero“ žiedų pasirinkimas idėjiškai turėtų būti motyvuotas noru išsiskirti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *