Dizaino studijų gaminiai

Nuo senų senovės šviesios sienos visada simbolizuodavo pramogą. Dekoratyvinis tinkas yra išrastas gana seniai ir apdailos darbams naudojamas tūkstantmečiais. Sienų dekoravimas siekia neatmenamus laikus ir skirtinguose regionuose stipriai skyrėsi. Pavyzdžiui, senovės Mesapotamijoje ant sienų atsirasdavo ištisų veiksmų istorijos. Naudojant reljefinius ir faktūrinius metodus būdavo išgaunami neįtikėtini raštai. Mesopotamijos statybų meistrai nuo seno pasižymėdavo ypatingais sugebėjimais. Ta viena seniausių civilizacijų, turėjusi ištiestas kanalizacijas, puikias miestų infrastruktūras, pirmieji pradėjo interjere ir eksterjere naudoti arkas ir skliautus. Tuo tarpu sienos būdavo puošiamos dievų, žmonių ir gyvūnų paveikslais. Kadangi kiekvieno valdovo rūmuose būdavo iki dviejų šimtų kambarių, todėl nenuostabu, kad reljefai ant sienų su savo paveikslais išsitęsdavo iki kelių šimtų metrų. Senovės Romoje sienos taip pat būdavo dekoruojamos įspūdingais būdais. Pagrindinės sienų dekoravimo tradicijos buvo perimtos iš etruskų ir graikų, būdavo naudojami įvairūs puošybos ir dekoravimo metodai. Su amžiais sienų apdirbimo ir dekoravimo metodikos tik tobulėjo ir įvairėjo, radosi mozaikų technika, stiklo įkorporavimo elementai.

UAB „Siuzanos studija“ paslaugos

Dekoravimo sprendimaiLietuvoje viena kompetetingiausių sienų dekoravimu užsiimančių komandų yra Siuzanos studija. UAB „Siuzanos studija“ veikia jau beveik septynerius metus ir yra subūrusi šaunią dekoratorių, dailininkų ir dizainerių komandą. Meistrai pasiryžę jums įprastą namų erdvę paversti išskirtine ir ypatinga. Bendrovės teikiamos tokios paslaugos kaip interjero stiliaus kūrimas, ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų planai, elektros instaliacijų projektai, šviestuvų parinkimas, vonios plytelių parinkimas, grindų planų parinkimai, laiptų dizaino parinkimo darbai, lubų projektai, židinių projektai bei autorinė priežiūra – žavi klientus ir masina jų susidomėjimą. Atliekami daliniai, pilni ir minimalūs interjero projektai – viskas, atsižvelgiant į įnoringiausių klientų poreikius. Visai nesvarbu, kokia jūsų interjero stilistika – prijaučiate skandinaviškam, moderniam ar klasikiniam stiliui, UAB „Siuzanos studija“ meistrai pasiruošę jūsų vidinę sienų apdailą padaryti tokią, kokios toli gražu nepasieksi tik tapetų ir sienų dažų pagalba. Internetinėje bendrovės svetainėje galite pamatyti įspūdingų darbų pavyzdžių, tarp kurių senose išgraviruotos ar kitomis technologijomis išgautos raidės, gėlių raštai, kiti ornamentai, taip pat akmens, plytiniai raižiniai ir raštai. Vos pamatę pavysdžiusįsitikinsite, kad UAB „Siuzanos studija“ atliekamas sienų dekoravimas – nepriekaištinga profesionalumo irkurybiškumo išraiška. Darbams atlikti pasitelkiamas dekoratyvinis tinkas, akrilinė dekoravimo danga „Laseta“, baigiamosios medžiagos, įvairūs dekoratyviniai profiliai. Internetinėje svetainėje taip pat pateikiamas išsamus nuotraukų albumas, darbų pavyzdžiai, visi reikiami kontaktai. Siekdama plėsti klientų ratą ir pademonstruoti savokmpetenciją kuo didesnei grupei susidomėjusių, bendrovės komanda savo internetinėje svetainėje skelbia puikias akcijas ir nuolaidas.

Geri klientų atsiliepimai

Ne paslaptis, kad namų interjero jaukumą kuria ir smulkios detalės. Vienos tokių detalių – laikrodžiai. BendrovėSalasta užsiima įvairaus sprektro produkcijos prekyba. Laikrodžių asortimentas čia ypač platus – sieniniai, rankiniai, pastatomi ir žadintuvai, įvairiausių gamintojų ir garsiausių prekinių ženklų produktai. Aukštos kokybės sieninislaikrodis jūsų interjerą gali papuošti labai stipriai. Štai UAB „Siuzanos studija“ klientė Edita iš Vilniaus kreipėsi į bendrovę ne tik su noru, kad būtų atliktas aukštos kokybės sienų dekoravimas, bet ir su trokšimu gauti puikių patarimų įvairiais dizaino klausimais. Šiandien Edita džiaugiasi pagal kompetetingų dizainerių patarimus įrengtais namais ir visiems, nesugebantiems sugeneruoti savų idėjų arba tiesiog jų stokojantiems. Ypač moterį nudžiugino nepriekaištingi dailininkų tapybos darbai, kurie buvo sukurti tiesiog žodžiu nupasakojus abstrakčias užsakovo idėjas. Menininkai garantuoja aukščiausią darbų kokybę ir puikius darbų atlikimo terminus. UAB „Siuzanos studija“ – visiems gero skonio mėgėjams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *