Erzinančios sugedusių mikrobangių savybės

MikrobanginėsKartais atsikeliame blogos nuotaikos ir staiga suprantame, kad kiekvienas namuose esantis sugedęs, nederamai veikiantis prietaisas mus tiesiog varo iš proto. Jeigu norisi keiktis, kad neveikia mikrobangų krosnelė, tai pats metas susiieškoti, kur yra patikimas mikrobangių remontas jūsų mieste ir ten ją nuvežti. Kokios yra labiausiai erzinančios sugedusios mikrobangų krosnelės savybės?

Neatsidaro

Tikrai mikrobangių remontas būtinas, kada neatsidaro durelės. Darius pasakoja: „Buvo labai sunki diena, grįžau namo patyręs daug nesėkmių. Buvau ir beveik nieko nevalgęs. Pagalvojau, kad nors ir turiu puikų kūną bei nesąmonių nevalgau, pasilepinsiu lazanija. Nusipirkau grįždamas, jau prieš užsidarant prekybos centrui. Parsitempiau ją ir įmečiau į mikrobangų krosnelę. Mačiau, kaip sukasi mano skanioji lazanija viduje, apšviesta šviesos, užuodžiau skanų tirpstančio sūrio kvapą ir galvojau, kad pagaliau atsipalaiduosiu, pagaliau turėsiu tai, kas man neaiškins, nekritikuos, ir tiesiog teiks malonumą. Atsikimšau alaus ir kol laukiau lazanijos, išgėriau visą butelį. O tada nutiko siaubingas dalykas – lazanija sušilo, tačiau durelės buvo užsikirtę. Aš niekaip negalėjau jų atidaryti. Bandžiau su peiliu, su šakute, galiausiai ėmiau iš isterijos spardyti tą krosnelę. Būčiau važiavęs nusipirkti ką nors kito suvalgyti, nes nieko namie daugiau neturėjau, bet supratau, kad negaliu vairuoti, nes esu išgėręs. Man atrodo, net apsiverkiau. Paskambinau draugei, pradėjau dėstyti, kaip man nesiseka. Tai ji pasiūlė užsisakyti picos. Taip ir padariau. Akivaizdu, nežinau, kaip man iškart į galvą nešovė. Tik užsisakiau mažesnę, kad neliktų nesuvalgyta, nes juk jau likučių negalėsiu atšildyti. Galiausiai, rytojaus dieną nuvežiau krosnelę į remonto dirbtuves meistrams, su visa ta lazanija viduje“, – sako Darius.

Nešildo

Ne ką mažesne tragedija gali virsti ir prastas mikrobangės pajėgumas, kai ši nustoja šildyti taip, kaip pridera. Tikrai nemalonus dalykas, o taip tikiesi, kad tavo maistas sušils jau po minutės ar dviejų, o jis – kaip šaltas, taip šaltas. Tada gali problemos būti kelios. Arba tai pats šildymo elementas sugedęs, arba sugedęs tas temperatūros ratukas, kuris leidžia pasirinkti norimą temperatūrą ir palikta kažkokia labai vėsi.

Sudegina

Priešingas gedimas, kuris būna susijęs būtent su šildymo sistemos gedimu – kai produktai mikrobangų krosnelėje iškart sudega. „Nusipirkau batono ir sūrio, ant batono užsidėjau sūrio ir nuėjau į tualetą. Grįžau po minutės, nes pasklido smalkių kvapas. Ne, liepsnos nebuvo, bet mano sumuštinis buvo pavirtęs į nuodėgulį“, – prisimena Greta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *