Kokybiški butai Vilniuje – ką pamirštame įvertinti?

Svajodami apie naujus namus, stengiamės išsirinkti konkrečiai mūsų poreikius atitinkantį variantą. Vis dėlto, kokybiški butai Vilniuje gali gan stipriai skirtis, o įvertinti visas aplinkybes nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, ypač tuomet, jei renkamės naujos statybos daugiabutį, kuris dar nėra užbaigtas, o jūsų būsimieji kaimynai negali nieko pasakyti, apie gyvenimo šiame name privalumus ir aplinkybes. Nekilnojamojo turto specialistai pripažįsta, kad įvertinti visus aspektus nėra lengva, tačiau, norint priimti optimaliausią variantą, negalima pamiršti net ir smulkmenų.

Svarbiausi kriterijai

Butas VilniujeNatūraliai didžiausias dėmesys tenka būsto kainai ir gyvenamajai vietai. Visų pirma turime nuspręsti, ar rajonas, kuriame įsikursime, atitinka mūsų lūkesčius ir galimybes, ar neturėsime sunkumų, važiuodami į darbą, veždami vaikus į mokyklą ar darželį ir pan. Galiausiai, labai svarbu pagalvoti, ar šiame rajone, kaimynystėje jausimės saugiai ir užtikrintai, ar nebijosime vakarais grįžti namo ar dienos metu išleisti vaikus žaisti į kiemą. Įvertinus gyvenamosios aplinkos niuansus, atsigręžiame į kainą. Nepriklausomai nuo to, ar būstą perkame iš turimų santaupų, ar prašome paskolos, būtina įvertinti naujųjų namų kainą. Ši turi atitikti mūsų finansines galimybes ir nekeisti įprastos šeimos buities.

Ko negalima pamiršti?

Renkantis svajonių namus, būtina atkreipti dėmesį į apšvietimą – tai itin svarbus aspektas, kurį daugelis naujakurių pamiršta. Visų pirma, jei gyvensite su nuolatos įjungtomis šviesomis, turėsite mokėti gan didelę sąskaitą už elektros energiją. Be to, tokiuose namuose, greičiausiai, nesijausite jaukiai ir komfortiškai. Kitaip sakant, pasižiūrėkite, kiek natūralios šviesos patenka į butą. Rekomenduojame bute apsilankyti kelis kartus paroje – ryte, dienos metu ir vakare, kad galėtumėte racionaliai įvertinti šviesos intensyvumą.

Labai svarbu įvertinti ir pro langą ar balkoną matomą vaizdą – šis vaizdinys pasitiks jus kiekvieną rytą, todėl jis neturėtų erzinti ar būti kitaip nemalonus. Džiugu tai, kad šiandien daugelis naujųjų projektų, pvz., http://ambercity.lt, siekia įgyvendinti išrankiausiųjų gyventojų poreikius, todėl namus įrengia taip, kad nebereiktų stebėti kaimyno langų, o vaizdas atsivertų į vidinį kiemą arba tolumoje matomą miesto horizontą.

Būtina įvertinti ir būsto išplanavimą. Skaičius, kuris pateiktas prie kategorijos „būsto plotas“ gali klaidinti. Taip yra dėl to, kad erdvė suvokiama subjektyviai. Kitaip sakant, prieš pirkdami butą, išsiaiškinkite, kaip bus išdėstytos jo funkcinės erdvės. Jei įmanoma, apsilankykite bute, kad įvertintumėte realų erdvės pojūtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *