Gairė: flora ir fauna

Pirmasis šunelis jūsų namuose – ko reikės?

Dienų dienas svarstėte, ar galite turėti šunelį, ar galite šį naują augintinį priimti į savo namus, nutarėte, kad galite, psichologiškai nusiteikėte ir jau ketinate jį pasiimti? Dar ne viskas – reikalingos zoo prekes, kurias turite įsigyti prieš parsivežant šunelį į namus, o ne tada, kai jį turėsite, ieškoti šuns kraitelio.

Miegojimo vieta

Zoologinės prekėsPrieš įsigydami mažą 2 mėnesių šunelį, jūs turbūt žinote, kad jis negalės tiesiog visur lakstyti ir miegoti, kad trumpam jis taps tikru jūsų namų siaubu. Sunkiausia bus pradžioje, kai šunelis nesupras, kad savo reikalus reikia atlikti lauke. Tai ypač bus svarbu naktį, nes dieną gal ir galėsite jį prisergėti, kad šis susitvarkytų, tačiau naktį jums būtinai reikės jį uždaryti į miegojimo vietą. Nors atrodys, kad jis nevaldomai siaubia namus ir visus juos traktuoja kaip savo asmenines tualeto valdas, tačiau yra magiškas dalykas. Ten, kur šunys valgo, miega ir ant rankų – jie neatlieka savo reikalų. Todėl nakčiai jį reikia uždaryti į narvelį, kurie ir taps jo namais. Tokios zoo prekes gali būti įvairaus dydžio, priklausomai nuo šuns veislės. Geriau iškart pirkti didesnį narvelį, tuomet vėliau, kai šunelis augs, nereikės per daug nerimauti ir keisti mažą, išaugtą narvelį didesniu.

Maistas ir dubenėliai

Continue reading

Kuo pradžiuginti mamą?

Dovana mamaiJeigu dar nesugalvojote, kokios dovanos mamai galėtų pradžiuginti labiausiai, tuomet galite rinktis tai, ką siūlome mes. O mes siūlome šį kartą pasikliauti dovanomis iš indų parduotuvės. Kad ir kokia proga sveikinsite, firminiai indai jai tikrai patiks. Tik jums patiems labai svarbu pagalvoti apie tai, ar mama bus laimingesnė, gavusi kažkokių būtent gamybai, ruošai labiau tinkančių indų, ar serviravimui. Jeigu jai nepatinka ruoštis virtuvėje ir ji tą daro tik iš būtinybės, tada geriau nedovanokite indų, skirtų patiems maisto gaminimo procesams – gali ir nelabai patikti. Geriau dovanokite tai, kas iš tiesų pakels nuotaiką, ir kas bus tiesiog gražūs, elegantiški, kone grakštūs indai.

Indai ruošai

Tačiau, jeigu dovanos mamai neprivalo būti patetiškos, o gali būti tiesiog praktiškos, tuomet tikrai rasite ne vienoje puikioje indų parduotuvėje tai, kas jai patiktų. O rinktis indus galite kad ir internetu, nes taip daryti paprasčiau, greičiau ir jums nereikia niekur eiti tų indų ieškoti gyvai.

Continue reading