Pirmasis šunelis jūsų namuose – ko reikės?

Dienų dienas svarstėte, ar galite turėti šunelį, ar galite šį naują augintinį priimti į savo namus, nutarėte, kad galite, psichologiškai nusiteikėte ir jau ketinate jį pasiimti? Dar ne viskas – reikalingos zoo prekes, kurias turite įsigyti prieš parsivežant šunelį į namus, o ne tada, kai jį turėsite, ieškoti šuns kraitelio.

Miegojimo vieta

Zoologinės prekėsPrieš įsigydami mažą 2 mėnesių šunelį, jūs turbūt žinote, kad jis negalės tiesiog visur lakstyti ir miegoti, kad trumpam jis taps tikru jūsų namų siaubu. Sunkiausia bus pradžioje, kai šunelis nesupras, kad savo reikalus reikia atlikti lauke. Tai ypač bus svarbu naktį, nes dieną gal ir galėsite jį prisergėti, kad šis susitvarkytų, tačiau naktį jums būtinai reikės jį uždaryti į miegojimo vietą. Nors atrodys, kad jis nevaldomai siaubia namus ir visus juos traktuoja kaip savo asmenines tualeto valdas, tačiau yra magiškas dalykas. Ten, kur šunys valgo, miega ir ant rankų – jie neatlieka savo reikalų. Todėl nakčiai jį reikia uždaryti į narvelį, kurie ir taps jo namais. Tokios zoo prekes gali būti įvairaus dydžio, priklausomai nuo šuns veislės. Geriau iškart pirkti didesnį narvelį, tuomet vėliau, kai šunelis augs, nereikės per daug nerimauti ir keisti mažą, išaugtą narvelį didesniu.

Maistas ir dubenėliai

Jūsų šuneliui reikės dviejų dubenėlių – vandeniui ir maistui. Nors tradiciškai įprasta galvoti, kad galima duoti bet kokius dubenėlius iš namų, daug geriau, kai tai yra specialios zoo prekes. Visų pirma, metaliniuose dubenėliuosenesikaups bakterijos, todėl šunelis neapsinuodys. Antra, jie gali turėti specialias gumas ant dugno, todėl taip greitai jie žeme nenučiuoš. Ir galiausiai – dar gali būti ir specialus įtvirtinimas.

Pavadis ir antkakliai

Aišku, šuneliui reikės ir jo pirmojo antkaklio bei pavadžio. Mieste vedžioti reikia su trumpu pavadžiu. Ten, kur eisite tolyn, pavadis galės būti ir ilgesnis, galite pirkti ir automatinį su itin ilga virvele.

Maišeliai ir tualetas

Jūsų mažyliui pradžiai reikės palučių arba šuns tualeto namams. Nebent pasiryšite jį iškart mokyti atlikti reikalėliustik lauke. Tačiau vis tiek reikės specialių maišelių išmatoms surinkti. Tiesa, tai nebūtinai turi būti zoo prekės, norėdami sutaupyti galite nusipirkti iš namų apyvokos skyriaus tiesiog paprastų maišelių paką. Kailio ir nagų priežiūra, žaislai, vitaminai, žirklutės nagams, šampūnai, tepalai nuo erkių, tabletė nuo kirmėlių – tuos dalykus irgi reikės nusipirkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *